BBot - The best bot of the world
Kazorodoon cash maker 35lvl+ DEPOSITER & REFIL 100% AFK - Printable Version

+- BBot - The best bot of the world (https://forums.bmega.net)
+-- Forum: Scripts & Macros (https://forums.bmega.net/forum-4.html)
+--- Forum: Free Scripts (https://forums.bmega.net/forum-10.html)
+--- Thread: Kazorodoon cash maker 35lvl+ DEPOSITER & REFIL 100% AFK (/thread-9466.html)

Pages: 1 2


Kazorodoon cash maker 35lvl+ DEPOSITER & REFIL 100% AFK - sulfarinol - 05-11-2013

I present cash maker for lvl 35 or higher in Kazordoon last mine.
Script has got depositer and refiller. You have got 100% certainty with refil to 50 health potions. The NPC with potions moves. Your character will not go exp again if there are not potions in his backpack. He's looking for the NPC.
Your character uses wagon for faster travel on refil.
Bot automatically buys ticket for 250gp in Kazo Bank.
Requirements:
1) 10 backpacks in dp filled all in one
2) 3k in bank for start (2.5k potions, 250gp for ticket)
3) Set: Plate set, guardian shield, weapon for lvl 30+ (fire sword, beastslayer axe) or better
4) 2 backpacks filled all in one in your main bp.
5) Monsters you kill: Dwarf guard, Dwarf Soldier, Dwarf, Rotworm, Wolf, Spider
Hero backs on refil if there is 10 potions or 50cap left. You can change it in Variables.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Przedstawiam zbieracza siana na lvl 35 lub wyższy w Kazordoon w ostatniej kopalni.
Skrypt posiada depozytera i refilera. Masz 100% pewności, że postać zrobi refil na 50 health potów. NPC z potionami rusza się. Twoja postać nie wróci do kopalni bez potionów w plecaku. Szuka NPC.
Postać używa wagonów do szybszego powrotu na refil.
Bot sam wykupuje bilet na wagony (ticket) za 250gp w banku Kazoo.
Wymagania:
1) 10 plecakow w depo powkładane jeden w drugi
2) 3k w banku na start (2.5k na poty i 250gp na ticket)
3) Uzbrojenie: Plate set, guardian shield, broń na lvl 30+ (np. fire sword, beastslayer axe) lub coś lepszego
4) 2 plecaki powkładane jeden w drugi w głównym plecaku
5) Potworki do zabicia: Dwarf guard, Dwarf Soldier, Dwarf, Rotworm, Wolf, Spider
Postać wraca na refil gdy ma 10 potionów lub 50 capa. Możliwość zmiany w Variables.


.jpg   kopalnia.jpg (Size: 273.22 KB / Downloads: 651)

15.05.2013 updated script
Changes in Advenced Tools > Variables for your needs!



RE: Kazorodoon cash maker 35lvl+ DEPOSITER & REFIL 100% AFK - Pinio - 05-11-2013

Brzmi naprawdę ciekawie. Masz jakąś fotę po kilku godzinach expienia? Ile mniej więcej kasy wyrabia, co zbiera?


RE: Kazorodoon cash maker 35lvl+ DEPOSITER & REFIL 100% AFK - sulfarinol - 05-11-2013

Loot:
Dwarfen Shield
Chain Armor
Corssbow
Bolt
Iron Ore
Axe Ring
Double Axe
Battle Axe
Battle Shield
Najczeciej lootuje: Dwarfen Shield chain armor, bolt i Battle Axe
Bardzo szybko zapelnia plecaki w dp Smile Trzeba duzo ich tam wsadzic Tongue a zdjecie wrzuce po nocce


RE: Kazorodoon cash maker 35lvl+ DEPOSITER & REFIL 100% AFK - kaymkw - 05-12-2013

Też jestem ciekaw wyniku po testach, bo zapowiada się obiecująco Wink


RE: Kazorodoon cash maker 35lvl+ DEPOSITER & REFIL 100% AFK - sulfarinol - 05-12-2013

Niestety wywalilo mi neta i screena nie dodam z nocy... Wrzuce w najblizszym mozliwym czasie.
Mimo to polecam odpalic bota Smile musicie sami go przetestować. Exp jest spory i loot też. ~50k/h a siano zalezne od tego co zleci. Mi przez 2-3 dni znazbieral 14 pelnych plecakow. Tu pozostaje kwiesta sprzedania itemow.

# Changes added:
Whispers to NPC
Auto buy ticket
Additional try of buy potions

--------------------------------------------------------------------------------------

# Wprowadziłem zmiany
Szept do NPC
Automatyczne kupowanie biletu
Dodatkowa próba kupowania potów


RE: Kazorodoon cash maker 35lvl+ DEPOSITER & REFIL 100% AFK - Mppk1 - 05-12-2013

Dziś testuje, licze na piękne wyniki Big Grin


RE: Kazorodoon cash maker 35lvl+ DEPOSITER & REFIL 100% AFK - venor - 05-12-2013

ile on tych guardów bije? BO jeśli jest knight około 40lvla cashmaker to ma skile okolo 60/50 to trochę bezsensu ;p policz jeśli się orientujesz, chyba że z 1 bije to lajt


RE: Kazorodoon cash maker 35lvl+ DEPOSITER & REFIL 100% AFK - Solena12345 - 05-12-2013

2 chyba sa z tego co latalem, ja nie jestem zbyt zadowolony capa zapelnia momentalnie i co chwile wraca krazy....


RE: Kazorodoon cash maker 35lvl+ DEPOSITER & REFIL 100% AFK - sulfarinol - 05-12-2013

Na expie sa 2 guardy, bije po 1 na raz z ewentualnie 1 lub dwoma soldierami. Bez obaw, nie ma opcji na 2 guardy jednoczesnie. Glowne potworki to Dwarf Soldier
Co chwile wraca, mhm... jesli latasz lvlem ok. 40 to pewnie robi 1 lub 2 rundki i wraca. Puść na noc i rano spojrz do depo Smile

Zmodernizowalem skrypta pod katem kupowania potów.
Dokupi nawet 1 brakującego potka do równej liczby 50, natomiast wraca z expa gdy ewentualnie zostanie mu 10.


RE: Kazorodoon cash maker 35lvl+ DEPOSITER & REFIL 100% AFK - Mppk1 - 05-13-2013

Porażka, liczyłem na więcej, wraca ze 600 capa, tylko jedna runda . Ale zebrało mi 2 bp Smile


RE: Kazorodoon cash maker 35lvl+ DEPOSITER & REFIL 100% AFK - Kazaczo - 05-13-2013

pisząc ostatnia kopalnie miałeś na myśli tą przy mino?


RE: Kazorodoon cash maker 35lvl+ DEPOSITER & REFIL 100% AFK - danielzarek2 - 05-13-2013

I jak postepy ile zarabia na h?


RE: Kazorodoon cash maker 35lvl+ DEPOSITER & REFIL 100% AFK - sulfarinol - 05-13-2013

(05-13-2013, 01:56 PM)Mppk1 Wrote: Porażka, liczyłem na więcej, wraca ze 600 capa, tylko jedna runda . Ale zebrało mi 2 bp Smile
To chyba coś nie tak sobie ustawiłeś. Nie jest możliwy powrót przy 600capacity, chyba że straciłeś tyle potów w co nie wierze, ewentualnie sam ustawiles w Variables capa na 600. Nie ma innej możliwości kolego Smile

(05-13-2013, 06:47 PM)danielzarek2 Wrote: I jak postepy ile zarabia na h?
Zarobek jest uzależniony od loota. Nie sprzedawałem jeszcze więc Ci nie podam.
Z każdym dniem musze dokładać ok. 10 plecaków do dp, bo wszystkie mi bardzo szybko zapełnia.
Puściłem mojego 48 knighta i po 4 dniach zapełnił 20 plecaków lootem i dobił 55lvl
Miałem ok. 130k expa / h na servie Preview. Licz 65k/h na zwykłym.


RE: Kazorodoon cash maker 35lvl+ DEPOSITER & REFIL 100% AFK - Kazaczo - 05-13-2013

(05-13-2013, 08:25 PM)sulfarinol Wrote:
(05-13-2013, 01:56 PM)Mppk1 Wrote: Porażka, liczyłem na więcej, wraca ze 600 capa, tylko jedna runda . Ale zebrało mi 2 bp Smile
To chyba coś nie tak sobie ustawiłeś. Nie jest możliwy powrót przy 600capacity, chyba że straciłeś tyle potów w co nie wierze, ewentualnie sam ustawiles w Variables capa na 600. Nie ma innej możliwości kolego Smile

(05-13-2013, 06:47 PM)danielzarek2 Wrote: I jak postepy ile zarabia na h?
Zarobek jest uzależniony od loota. Nie sprzedawałem jeszcze więc Ci nie podam.
Z każdym dniem musze dokładać ok. 10 plecaków do dp, bo wszystkie mi bardzo szybko zapełnia.
Puściłem mojego 48 knighta i po 4 dniach zapełnił 20 plecaków lootem i dobił 55lvl
Miałem ok. 130k expa / h na servie Preview. Licz 65k/h na zwykłym.
Tak się nie liczy na zwykłych światach jest inny resp. Ale pamiętaj że miejsce w dp się kończy nie raz tak miałem że o tym zapominałem i bot latał w kółko bo full cap był a nie miał gdzie itemków zostawić Big Grin


RE: Kazorodoon cash maker 35lvl+ DEPOSITER & REFIL 100% AFK - sulfarinol - 05-13-2013

Quote:Tak się nie liczy na zwykłych światach jest inny resp. Ale pamiętaj że miejsce w dp się kończy nie raz tak miałem że o tym zapominałem i bot latał w kółko bo full cap był a nie miał gdzie itemków zostawić Big Grin
Dlatego podałem wartosc tez na innym swiecie czyli o polowe mniej Smile
A i owszem lata w kolko bo jzu nie ma gdzie itemow zostawic, dlatego napisalem ze trzeba plecaki w dp powkladac Smile


RE: Kazorodoon cash maker 35lvl+ DEPOSITER & REFIL 100% AFK - siurpcak - 05-13-2013

wszystko śmiga elegancko, na noob chary jest ideolo ^^ zrobię parę nocek testów i napiszę jak wyszło ^^


RE: Kazorodoon cash maker 35lvl+ DEPOSITER & REFIL 100% AFK - Thorstan - 05-14-2013

Skyrpt na cashmakera naprawde super, zaluje tylko ze mam tak malo cap bo lata w te i spowrotem.
jedna mała uwaga lepsza chyba by byla kopalnia pod miastem... Wiecej dwar soldkow i powrot wagonikiem prosto do dp ktory jest dwa poziomy pod expem. No ale to jedyna wada jaka zauwazylem. Co do skrypta godny polecania i leci rep!


RE: Kazorodoon cash maker 35lvl+ DEPOSITER & REFIL 100% AFK - sulfarinol - 05-14-2013

(05-14-2013, 01:16 PM)Thorstan Wrote: Skyrpt na cashmakera naprawde super, zaluje tylko ze mam tak malo cap bo lata w te i spowrotem.
jedna mała uwaga lepsza chyba by byla kopalnia pod miastem... Wiecej dwar soldkow i powrot wagonikiem prosto do dp ktory jest dwa poziomy pod expem. No ale to jedyna wada jaka zauwazylem. Co do skrypta godny polecania i leci rep!
Jak najbardziej myslalem o tym zeby bylo jak najbliżej, niestety wszystkie sa bardzo oblegane. Ta ostatnia choć wydaje się być małą, daje dobry profit. To jest bezpieczny cashmaker z myślą o przyjemnym śnie Smile


RE: Kazorodoon cash maker 35lvl+ DEPOSITER & REFIL 100% AFK - Thorstan - 05-15-2013

Zależy od świata Tongue u mnie tak pod miastem nontoper pusta xD Hmm i jeszcze jedno moim zdaniem kupuje za dużo potów.. Co zabiera mu sporo capa.. Biegał tam 47knight cala noc i nie zużył nawet jednej potki.. !0 by wystarczyło w razie czego a i capa by było więcej ^^.


RE: Kazorodoon cash maker 35lvl+ DEPOSITER & REFIL 100% AFK - sulfarinol - 05-15-2013

(05-15-2013, 06:02 AM)Thorstan Wrote: Zależy od świata Tongue u mnie tak pod miastem nontoper pusta xD Hmm i jeszcze jedno moim zdaniem kupuje za dużo potów.. Co zabiera mu sporo capa.. Biegał tam 47knight cala noc i nie zużył nawet jednej potki.. !0 by wystarczyło w razie czego a i capa by było więcej ^^.
Kolego, własnie zostało to naprawione. Dziekuje za uwage. Ściągnij na nowo tego skrypta i bedziesz mial wszystko czego dusza pragnie Smile Tylko ustaw pod siebie Smile
-------------------------------------------------------------------------
Script updated at 15.05.2013.
In Advenced Tools > Variables
Everything for changes on your needs!

Zmiany wprowadzone z dniem 15.05.2013.
Zmiany w Advenced Tools > Variables pod własne potrzeby!