Thread Rating:
  • 3 Vote(s) - 3.67 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Thais East Rotworms 100% afk dla Druida, Sorca prod.<< robsson1994 >>
#1
Witam mam dzis dla was kolejny skrypt 101% afk testowany

Miejsce: East Thais rotworms, carrion rotworm
Testowane: Tak
Profesja: Zrobione pod Druida/Sorca (ale wystarczy zmienic killer bo ustawilem zeby bil mobki z dystansu)
Healer: Ustawcie według swoich wymagań Smile
Depositer: Nie (nie ma tam nic dobrego co mozna depozytować)
Bank: Tak (gdy ma 20 cap wraca do dp thais i wplaca kase)(również gdy ma mniej niz 10 mana potionów wraca do dp wplaca kase i pobiera odpowiednią ilość kasy aby dokupic (MP do ilość: 20)
W banku trzeba mieć przynajmniej 1k wrazie czego :]
Eq: Ja obecnie biegam z <<Dark Helmet, Spirt Cloak(może być też Plate armor), plate legs, leather boots, dwarven shield>>
Lvl: od 15 spokojnie można puszczać na full afk 101%
Ustawione jest także reconect ( bo miewam czasami kicki ) i dzieki temu postac wlogowuje sie spowrotem po kicku, jeżeli tego nie chcecie odznaczcie po pprostu aby to zrobic wytlumaczę dla nie kumatych Tongue Basic Functions>> Reconect natomiast jezeli chcesz aby postac ci sie zalogowala po kicku to wybierz jedynie numer swojej postaci aby sie zalogował na odpowiednią postać
Zalecane jest mieć przy sb z 2 BP aby miał gdzie kase zbierać

(skrypt robiony tylko i wyłącznie przeze mnie)

POMOGŁEM? DAJ REPUTA NIE BĄDŹ ŻYŁA Big Grin


Attached Files
.bbot   Thais East Rotworms 100% afk dla Druida, Sorca prod. robsson1994.bbot (Size: 8.87 KB / Downloads: 329)
#2
Jezeli ktoś bd potrzebował jakiegoś skryptu to prosze pisać ;] postaram sie zrobic

\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\


SKRYPT DZIAŁA BEZ ZARZUTÓW ??
Pobrałeś?
Wszystko Działa?
Pomogłem?
To nie bądź k.. daj reputa xD

[Image: spyyeed.gif]
#3
Mogłbyś przerobić to pod knighta? Byłbym wdzięczny.
#4
mógł bym Tongue

P.S


przerobilem w ten spobób ze zamiast MP bd kupował HP=20
gdy ma mniej niz 10 health potions wraca do dp i dokupuje do 20 Health Potions, gdy ma 20 cap wraca do dp wpłacic kasę do banku

proszę bardzo, i reputem +1 też nie pogardzę Smile


Attached Files
.bbot   Thais East Rotworms 100% afk dla Knighta be robsson1994.bbot (Size: 8.83 KB / Downloads: 81)
Pobrałeś?
Wszystko Działa?
Pomogłem?
To nie bądź k.. daj reputa xD

[Image: spyyeed.gif]
#5
To bardzo fajnie by było, jak byś to zrobił to bym reputka dał

Dzięki zaraz włącze i zobacze jak chodzi a reputka dostałesTongue
#6
Nie ma za co jak coś jeszcze bd potrzebował to pisz bd smigać robić skrypty bo nudzi mi sie Big Grin
Pobrałeś?
Wszystko Działa?
Pomogłem?
To nie bądź k.. daj reputa xD

[Image: spyyeed.gif]
#7
(12-20-2012, 03:53 PM)robsson1994 Wrote: Jezeli ktoś bd potrzebował jakiegoś skryptu to prosze pisać ;] postaram sie zrobic

\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\


SKRYPT DZIAŁA BEZ ZARZUTÓW ??

zrób dla druida na facc 26 lvl, mlvl 21, shielding 21, eq: hat of the mad, guardian shield, spirit cloak, plate legs, terra rod. wyślij mi go prywatną wiadomością
#8
ale co mam zrobic dokładne miejscie OMG..
Pobrałeś?
Wszystko Działa?
Pomogłem?
To nie bądź k.. daj reputa xD

[Image: spyyeed.gif]
#9
Mógłbyś zrobić trolle AB 100% afk , tam trzeba zeby kluiczem otwierał drzwi ; ) -1 -2 trolle ;d
#10
(12-23-2012, 05:20 PM)robsson1994 Wrote: ale co mam zrobic dokładne miejscie OMG..

nie wiem właśnie gdzie. wymyśl coś dobrego ale żeby dał rade tam
#11
(12-23-2012, 06:39 PM)kadorto Wrote: Mógłbyś zrobić trolle AB 100% afk , tam trzeba zeby kluiczem otwierał drzwi ; ) -1 -2 trolle ;d
sorry ale nie mam postaci w ab, a nie chce mi sie iść tam specjalnie na troll-e



(12-23-2012, 07:02 PM)baja145 Wrote: nie wiem właśnie gdzie. wymyśl coś dobrego ale żeby dał rade tam


jedyne co mogę ci powiedzieć to na facc są te rotwormy bo slaby jest Mage/Druid na Facc-u , dalej exp solo Smile i poskiluj troche m lvl
Pobrałeś?
Wszystko Działa?
Pomogłem?
To nie bądź k.. daj reputa xD

[Image: spyyeed.gif]
#12
Mógłbyś zrobić tego full afka , na trollach dużo się zarabia oraz jest zajebisty xp.
#13
bo bardziej chodziło mi o skrypty na wyższe lvl Smile trolle se może znaleść w skryptach napewno sa z 2 albo 3
Pobrałeś?
Wszystko Działa?
Pomogłem?
To nie bądź k.. daj reputa xD

[Image: spyyeed.gif]
#14
potrzebował bym skrypt dla sorca na mount sterum (same cycki)
#15
Te ziomek ! Ale podpis to swój wymyśl -.- .
IF I HELPED YOU REPUT +1 ME PLEASE ! Smile / POMOGŁEM ? NIE BĄDŹ ŻYŁA DAJ REPUTA + 1 Smile

SCRIPT'S BY ALLMIGHTY
#16
moglbys przerobic tego skrypta na palka? zeby wrazie czego szedl do npc-ta i kupowal speary??Wink
#17
dla pallka już bardziej polecam amazon camp nie dostatek do spearów tam nie grozi jedynie bd chodzic depozytować loot i gp Smile
Pobrałeś?
Wszystko Działa?
Pomogłem?
To nie bądź k.. daj reputa xD

[Image: spyyeed.gif]
#18
17 druid z full EQ i 5 potami by mi padł na AFKu, akurat siedziałem przy kompie to zauważyłem. Wbija się w dziure z kilkoma carrionami i jak gdyby nigdy nic daje się strapować.
#19
this script is with sword or with rod/wand? pls answer
#20
this waste lots of manapots also stuck on cave and dont refill when pots needed Sad


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)