Thread Rating:
  • 5 Vote(s) - 3.8 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KNIGHT / CYCLOPS YALAHAR ( MISTROCK )
#21
Trochę pobrań , mało reputków ; / .
IF I HELPED YOU REPUT +1 ME PLEASE ! Smile / POMOGŁEM ? NIE BĄDŹ ŻYŁA DAJ REPUTA + 1 Smile

SCRIPT'S BY ALLMIGHTY
#22
To wrzuć coś lepszego Smile ja nabiłem z 53 na 69 na tym skrypcie.

pozdrówki
#23
rifresz
IF I HELPED YOU REPUT +1 ME PLEASE ! Smile / POMOGŁEM ? NIE BĄDŹ ŻYŁA DAJ REPUTA + 1 Smile

SCRIPT'S BY ALLMIGHTY
#24
(12-01-2012, 07:33 AM)szeldo123 Wrote: To wrzuć coś lepszego Smile ja nabiłem z 53 na 69 na tym skrypcie.

pozdrówki

jeszcze troche i mnie dogonisz Big Grin
#25
Troche maly problem z skryptem co refil niekiedy zetnie go na schodach mistrock i gubi wpt i wraca spowrotem na statek i chce plynac na yalahar ale kasy nie ma ;/
#26
macro nie dziala ? Nie mozliwe , wszystkim dziala ten script moze to przez nowa wersje bota ?
+ testowalem przed sec i dziala , nie wiem o co kaman .
IF I HELPED YOU REPUT +1 ME PLEASE ! Smile / POMOGŁEM ? NIE BĄDŹ ŻYŁA DAJ REPUTA + 1 Smile

SCRIPT'S BY ALLMIGHTY
#27
Pierwszy scrypt który działa w 100% bez żadnych poprawek, dopisów z mojej strony naprawde kolego się postarałeś, leci reputek
#28
Grałem na tym skrypcie od 46 lvla. Wbiłem 51 lvl, postawiłem go na nowo( bez swoich modyfikacji, tak jak go zrobiłeś) po 30 min. zaliczyłem glębę na dronie, co może być przyczyną? :o
@EDIT
Btw. nie zawsze bije z exori jak są 3 moby. możesz jeszcze raz wrzucić skrypt ustawiony typowo pod 50 kine?
@EDIT 2
Śmgało ładnie, dobiłem 52 lvl i znów padł. Mam przyczynę. Jak podchodzi do mnie ok. 3-4 moby to bot wariuje, nie bije mobow, zacina się (cały ten hud info) się wyłącza na jakiś czas..
#29
to samo miałem , na starym kompie , musisz mieć macro na exori gdy wiecej niz 3 moby to bije exori inaczej ciagle glebe zaliczysz .
\mysle ze moze to byc spowodowane slaba karta graficzna w moim przypadku przy odpalonych 10 botach mialem 30-40 fpsow i dzialo sie to samo co u cb ( mialem radeona 3200 ) -.- .
IF I HELPED YOU REPUT +1 ME PLEASE ! Smile / POMOGŁEM ? NIE BĄDŹ ŻYŁA DAJ REPUTA + 1 Smile

SCRIPT'S BY ALLMIGHTY
#30
Mi ciągle PK Wbija nie wiem jakim CUDEM !
Mam zaznaczone NEVER ATTACK PLAYERS ! i w tibi tak samo rączka odchaczona...

PROSzę o pomoc bo 4x padłem dzis przez to...
#31
usuń z macros , macro na exori pewno bot ci biega typ podbiega i 2-3 cyklopy i bot bije exori wtedy masz pk i cie upierdalają ; )
IF I HELPED YOU REPUT +1 ME PLEASE ! Smile / POMOGŁEM ? NIE BĄDŹ ŻYŁA DAJ REPUTA + 1 Smile

SCRIPT'S BY ALLMIGHTY
#32
Gram na non pvp.. (:
#33
no to nie wiem
IF I HELPED YOU REPUT +1 ME PLEASE ! Smile / POMOGŁEM ? NIE BĄDŹ ŻYŁA DAJ REPUTA + 1 Smile

SCRIPT'S BY ALLMIGHTY
#34
robisz zajebiste skrypty, oby tak dalej i obyś robil coraz wiecej skryptow dla coraz wyzszych lvl Big Grin i ogolnie szczesliwego nowego roku

na cyklopach 50 -> 68 bez zadnych problemow
#35
no i gitarka . to zależy nie wiem od czego , ale większości działa ; )
IF I HELPED YOU REPUT +1 ME PLEASE ! Smile / POMOGŁEM ? NIE BĄDŹ ŻYŁA DAJ REPUTA + 1 Smile

SCRIPT'S BY ALLMIGHTY
#36
NIE MAM MACRO na EXORI I itp A wbija mi PK i nie wiem jakim cudem co zrobić?
#37
Hej mam problem po 1 refilu jak wraca na mistrock to wchodzi za ta gorke wyskakuje tehere is no way i wraca do nc i chce wrocic :/ prosze o pomoc
#38
wyłącz cavebota , wejdz na cyklopy tam do góry i dopiero włącz , czasami tak miałem
IF I HELPED YOU REPUT +1 ME PLEASE ! Smile / POMOGŁEM ? NIE BĄDŹ ŻYŁA DAJ REPUTA + 1 Smile

SCRIPT'S BY ALLMIGHTY
#39
What skills i need?
#40
bumpaswfc
IF I HELPED YOU REPUT +1 ME PLEASE ! Smile / POMOGŁEM ? NIE BĄDŹ ŻYŁA DAJ REPUTA + 1 Smile

SCRIPT'S BY ALLMIGHTY


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)