Thread Rating:
  • 8 Vote(s) - 2.5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BIG Facc Moneymaking Project
#21
kupilem nowego procka intel core i7-3770 Smile chcecie zebym zrobil tez chara na rooku i go bocil czy tylko na mainie? jakie chcecie screeny? w jakiej formie?
#22
ja chce bys mi wyskilowal 2 chary !!Big Grin
#23
advence jakie loty Big Grin i takie tam
#24
Ja chce exp/h z każdego expowiska
+1 char na rooku (podzielisz sie odrazu wpt bo mam 21 i nie ma gdzie go puścić XD)
+ może jakieś skillowanko na mad sheepie.


A tak w ogóle to nie zazdroszcze jak ci prąd siądzie albo jakiś inny crash i tyle charów to włączania !!
#25
po sprzedaniu loota ze wszystkich charow z 2-3 dni

[Image: esesesy.png]
#26
niezleSmile a jak to jest z tym scrolem moge go uzyc na 8 lvl nowym koncie czy nie?
#27
chodzi ci o premium scroll? to tak.
#28
o to jak dobrze pojdzie to za poltora tyg juz bd kasa
#29
I z którego najta najwięcej forsy?
#30
Gdzie polecasz bocić na 110ek, chodzi mi o jakieś mało zaludnione expowisko?
#31
(03-21-2013, 03:05 PM)Shejker Wrote: I z którego najta najwięcej forsy?

chyba ze zbieracza medicine pouchow ;d a tak to w czystej kasie na 35 eku na venore damselfy, ale sporo tez mialem po selnieciu lota z gl i ms
#32
Ładnie szeldoBig Grin
#33
dzieki majster. jak ktos oglada ten projekt i czyta to co pisze, to mozecie podsylac linki na ppriv do skryptow na facca, ale takich sprawdzonych. potem bede robil rozne zagadki np ile zdobede kasy na waszym skrypcie w ciagu 20h.
#34
najgorsze co moze byc. weekend. wysyp noobow i dzieciakow. na jedym charze wbilem tylko 46% w ciagu 7 godzin exp 6k/h. na drugim charze o dziwo 11k/h exp ale bardzo mnie to dziwi, bo jak chwile patrzalem to az 5 botow latalo za mna... jutro dodam rookslajera do projektu i z tej okazji beda zdjecia
#35
dlatego najlepiej stamine zjechac w tyg Big Grin ale dasz rade
#36
Go Go 10 Ek POI <3
Modern & Professional Web Developing (PHP, MySQL)
#37
ja pierdziele jak mi ledwo 2 tibie chodza ;p a takie pytanie serwer to pvp czy non pvp?
#38
non pvp ;p wlasnie skonczylem robic poia. puszczam chary na lapka.
#39
Smile tez jestem hard boterem ale ta opcja fragmate~ powoduje to ze wolniej biegaja boty. tzn np gdy tego nie uzywam na edron trollach rpkiem mialem 8k/h a majac wlaczony to tylko 3-4 max.... takze kicha a kompa zbyt dobrego nie mam wiec max 7 tibi
#40
mi tam nawet ze 30 pojdzie, ale nie chce mi sie tylu kont robic, okej pare charow jest po nocce, bo wiecej nie puszczam przyczyna prosta - bbot nie otwiera nowych wygladow cial...

[Image: eseses1.png]
[Image: esesese2.png]

Ten ostatni char to rookslayerSmile
sami widzicie, ktore chary sa po nocce Big Grin dodam, ze w samej kasie wyszlo mi cos kolo 170k + creature producty + medicine pouchy + iron ory


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)