Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skrypty dla RP/ED !
#1
Rainbow 
Czesc wszystkim ! Potrzebuje skryptow dla tych 2 profesji, przedzialy lvlowe i tak dalej na gadu gadu 47752605 (niewidoczny) . Jestem w stanie duzo zaplacic jesli skrypty beda tego warte. ! PROSZE O KONTAKT Exclamation

Hi everybody ! I need scripts for that 2 proffesion from tittle, lvl stages and else import things, i can send on email [email protected] . I can pay alot if script be good. PLEASE CONTACT ME Exclamation

-----------------------------------------------------

PLACE W GP ! / PAY IN GP Exclamation
#2
DON'T SELL HIM ANY SCRIPTS , HE DON'T PAY ME FOR MY HARD WORK , HE IS THIEF !!!!!!!!!!!!
#3
Signed with luki. Luki is a legit scripter. It's really sad that people are trying to scam other people..
#4
thief ;c
Signed with lukiii bro
#5
POSSAJ MI PAŁE JAK MYSLISZ ,ŻE CI DAM JAKIS SKRYPT. NAWET JEŻELI MIAŁBYM CI DAĆ DARMOWY KTORY SCIĄGNAŁEM Z FORUM. Cwelu naucz się szanować czyjąś prace Ty wyruchana kurwo przez swoich dwóch ojców.
Jebany pies.
#6
do kogo to jest ? do mnie czy do niego ?Big Grin
#7
Signet with luki Smile) He's thief ! I know it ; )
#8
tytanix kurwa i cwel to twoje imie i nazwisko ;]
#9
widze poziom jaki trzymasz choc jestes dorosly jest niski , trudno Smile plakac nie bede ale watpie zeby ci ktos zaufal pod tym nickiem , sam bede odradzal.
#10
The post has successfully been reported. You can now close this window.

kultury troche.
Please give me reputation if I helped you.
#11
noo sprzydaloby sie trzymac , wkoncu nie ma po co napinac na forum Wink
#12
Luki to było do niego nie do Ciebie. Nie toleruję takich rzeczy. Przecież napisałem "Cwelu naucz się szanować czyjąś prace..."
#13
(06-30-2013, 04:03 PM)tytanix123 Wrote: Luki to było do niego nie do Ciebie. Nie toleruję takich rzeczy. Przecież napisałem "Cwelu naucz się szanować czyjąś prace..."


Spoko i sory ze wachanie Smile


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)