Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 1 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SKRYPT NA SKILLOWANIE MLVL
#1
Mam pytanko dot skillowania mlvla . Czy moze ktos ma skrypt taki ze stoje w magic shopie i mam 1kk i ciagle mi kupuje poty u npc i je spala uzywajac czaru exevo gran mas flam ???/ bylbym wdzieczny za pomoc.
#2
moim zdaniem musisz zrobić w miejscu gdzie jest npc od potionów waypoint zeby postać tam stała. ustawić full check żeby sprawdzał daną ilość potionów i jak będzie mniej niż dana ilość do dokupie je. A na spalanie many to w trainerze masz ustawienia.
#3
Ciagle dokupuje do 122 manasow (musisz stac kolo npc)
Code:
1000 { mp } VarSetEx(Total, 122) VarSet(mpnow) Misc.ItemCountEx(268) VarSub(Total, !mpnow!) HUD.Display(!Total!) Self.Say(hi) Macro.Wait(2000) NPC.Say(trade) NPC.Buy(268, !Total!, 1) Macro.Wait(2000) NPC.Say(bye)))

a z czarem radzilbym ci ustawic w healing tools>mana tools>mana training i ustawic od jakiej do jakiej many ma spamowac czar
#4
(04-17-2012, 05:50 PM)Vennek Wrote: Ciagle dokupuje do 122 manasow (musisz stac kolo npc)
Code:
1000 { mp } VarSetEx(Total, 122) VarSet(mpnow) Misc.ItemCountEx(268) VarSub(Total, !mpnow!) HUD.Display(!Total!) Self.Say(hi) Macro.Wait(2000) NPC.Say(trade) NPC.Buy(268, !Total!, 1) Macro.Wait(2000) NPC.Say(bye)))

a z czarem radzilbym ci ustawic w healing tools>mana tools>mana training i ustawic od jakiej do jakiej many ma spamowac czar

No dobra odpalilem skrypt i mam kilka problemow Bo kupowalo Mana potionsy Zmienilem tam gdzie trzeba id na GMP i kupuje manasy ale nie spala many poprzez ue

Chodzi mi o bardzo prosty skrypt dzieki ktoremy stoje i ciagle refiluje mi GMP.

Sprobowalem sam zrobic skrypt poty kupuje ale niestety pisze mi za szybko i dostaje muta na 122 sec a to za dlugo wyglada moj skrypt dosc smiesznie jak zrobic przerwe miedzy kolejnymi zdaniamy wymawianymi przez moja postac.Byle u npc nie byl spam bo dostane muta xd


1000 {sss} NPC.Say(hi) NPC.Say(Buy 100 great mana potion) NPC.Say(yes) NPC.Say(bye)


Nie ogarniam prawie wogle Macro i dzis 1 raz sprawdzalem ale nic z tego a mlvl czeka.
#5
Lepiej ustawic drugie macro pierwsze ktore napisalem ci na kupywanie manasow a drugie na spamowanie czaru
Code:
1000 {czar} Self.Say(exevo gran mas flam)

osobiscie radzilbym ci ustawic spalanie many w bocie w mana tools a nie poprzez macro
#6
No tak ale chodzi oto ze twoj skrypt cos mi nie dziala bo zrobilem w mana tools zeby spalalo mane i sie potowalo biore twoj skrypt odpalam i kupuje mana potiony zmienilem id na 238 GMP i nie kupuje gmp ani nie wali flama z mana tools

Narazie musze sie meczyc i robie w mana tools ustawiam leczenie manasami spalanie many ale kupowac to musze f1 [hi] pozneij f2 [buy 100 great mana potion] i f3 [yes] Prosilbym o skrypt ktory by wgladal jak ten 1000 {sss} NPC.Say(hi) NPC.Say(Buy 100 great mana potion) NPC.Say(yes) NPC.Say(bye) Tylko zeby byly przerwy dlugie a nie ciagly spam.

Dzieki wogle za pomoc Smile)
#7
Zanim wkleisz macro w macro editora zrob go w notatniku, dlaczego? Bo Ci dzialac niebedzie..


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)