Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kilka pytań odnośnie BBota
#1
Witam!
Zakupiłem licencję bbota , ściagnąłem i się zdziwiłem.
Ostatnio BBota miałem na wersję 8.6 i był jakoś bardziej rozbudowany np. Można było ustawić czy ma gonić każdego potworka osobno itp.
(używam wersji najnowszej BBot-6.0r3)

Moje pytania są takie:
1.Jak usunąć jeden waypoint?
2.Czy jeśli chcę zejść oraz wejść po drabinie to mogę dać tylko learn czy trzeba jakoś inaczej?
3.Czy można ustawić aby danego potworka gonił a drugiego nie?
4.Dlaczego jeśli zrobię samemu waypointy (o ściąganiu to wogóle nie wspomnę) to zacina się i chodzi od jednego punktu do drugiego? Wydaję mi się że wpt można robić tylko na jednym piętrze?Bo jeśli zrobię na dwóch to w pewnym momencie się zatnie. (Waypointy robię najlepiej jak się da ponieważ zawsze zaczynam i konczę na tym samym punkcie) .
5. Czy jeśli zrobię waypointa i skonczę na innym pietrze niż zacząłem to wróci na tamto piętro?

To by było na tyle, dziwi mnie taki bbot pamiętam go innego o dużo lepszego ale cóż Sad
Za odpowiedzi Reputacja
#2
1.Dany waypointy otwierasz przez notatnik i usuwasz jedna linijke.
2.Tylko learn.
3.Tak w targetingu masz opcje keep on diagonal i jeszcze jakas nie pamietam jak sie nazywa.
4.Nie mam pojecia.
5. Tez mam z tym problem nie wiem jeszcze o co chodzi
#3
1. Shift+Delete
3. Chodzi ci o to że chcesz aby nie bił moba? Jeżeli tak, to opcja Ignore w Priorytecie
5. Nie, musisz zrobić drogę powrotną
[center][Image: 84500250826493998803.gif][/center]
#4
1.Jak usunąć jeden waypoint?
Jak juz wyzej wspomniano - klikasz na dany waypoint i naciskasz shift+delete, alternatywnie mozna edytowac plik .bwpt za pomoca dowlonego edytora tekstu.

2.Czy jeśli chcę zejść oraz wejść po drabinie to mogę dać tylko learn czy trzeba jakoś inaczej?
Mozna uzywac fukncji learn, mozna uczyc sie manualnie, mozna uzywac macro.
W tym temacie jest video oraz szczegolowo opisane jakie sa mozliwosci.

3.Czy można ustawić aby danego potworka gonił a drugiego nie?
Teoretycznie mozna pokombinowac, ale domyslnie zalecane jest uzywanie wbudowanego w klienta Tibii "Auto-Chase".

4.Dlaczego jeśli zrobię samemu waypointy (o ściąganiu to wogóle nie wspomnę) to zacina się i chodzi od jednego punktu do drugiego? Wydaję mi się że wpt można robić tylko na jednym piętrze?Bo jeśli zrobię na dwóch to w pewnym momencie się zatnie. (Waypointy robię najlepiej jak się da ponieważ zawsze zaczynam i konczę na tym samym punkcie) .
Mozna robic na ilu pietrach tylko chcesz, prawdopodobnie problem pojawia sie tylko i wylacznie gdy uzywasz Walkmode: Step-by-Step, rozwiazaniem bedzie uzywanie Walkmode: Map Click albo usuniecie problematycznego waypointa.

5. Czy jeśli zrobię waypointa i skonczę na innym pietrze niż zacząłem to wróci na tamto piętro?
Musisz zrobic tzw. loop (okrazenie). Najlepiej zaczac i skonczyc w tym samym miejscu, dzieku temu mozesz wlaczyc skrypta w dowolnym miejscu.
#5
Dziękuje wszyscy uzytkownicy nagrodzeni! A jeszcze jedno pytanie jak ustawić że gdy mamy więcej niż 200 many atakuje exori flam?
#6
Attack sequence albo macro.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)