Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zewirusowany bbot
#1
Witajcie

Jestem nowym uzytkownikiem, ale starym graczem tibii

Sciagnalem bota, gdyz mam drugie nieuzywane konto i pomyslalem, ze skorzystam i poboce najtem

Zakupilem bota,
przeskanowalem i okazuje sie ze plik z rozszerzeniem BDll.dll jest zawirusowany

SUPERAntiSpyware Trojan.Agent/Gen-Cryptor[Virut]

oraz

[ClamAV]
2012-06-22 PUA.Win32.Packer.BorlandDelphi-2


a wiec?

tylko nie mowcie, ze to potrzebne. Smile
#2
Ja korzystam z bota nie mam haka, ani nic podobnego najwidoczniej twój antywirus wykrył w tym pliku infekcje ponieważ podejżewa go oto
#3
BDll.dll - Z tego co pamietam też miałem z tym problem przy wersji BBota 8.54 jednak najpierw trzeba dwa razy się zastanowić czy alarm jest w stu procentach prawdziwy.. pamietam że wykrywało mi niejakiego 'Trojana.Downloader'a' który niby był szkodliwy dla komputera anty wirus wysłał go do przechowywalni wirusów.. wtedy wysłałem próbkę 'Wirusa' tego pliku do firmy anty wirusa która sprawdziła to i dostałem odpowiedz na E-Mail o treści że jest to false alarm (Fałszywy alarm) możliwe jest dlatego wykrywanie iż bbot musi się w jakiś sposób podpiąć z tibią jednak jeśli używałeś bbota i akurat teraz zaczeło ci wykrywać 'Niejakiego' wirusa a przedtem normalnie grałeś lub jesteś nowym użytkownikiem to nie masz czego sie obawiać z tego powodu.. iż gdyby BBot był faktycznie wirusem albo złośliwym oprogramowaniem szpiegującym - nikt z pewnością by niekupował tego bota i nie korzystał z niego żaden użytkownik popatrz ilu tutaj jest userów bbota którzy do dzisiaj botują i nie mają żadnych problemów.. a więc chłopie nie ma sie czego obawiaćSmile.
#4
[ClamAV]
2012-06-22 PUA.Win32.Packer.BorlandDelphi-2

To nie wirus (jakbyś przeczytał) - tylko Packer

Packer troszkę modyfikuje plik exe, by np. zmniejszyć jego wagę lub zapobiedz kradzieży (dekompilacji) kodu

Fervi
Did I help you? Give me a reputation point Smile

Pomogłem? Daj reputa! Smile


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)