Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bbot pod 9.6
#1
kiedy będzie do ściągnięcia ?
#2
tez chce to wiedziec
#3
wtedy kiedy ludzie którzy nad tym pracują ukończą swoją prace, starają się zrobić to jak najszybciej żeby ludzie byli zadowoleni z tego servisu i dalej kupowali od nich programy. czekaj cierpliwie bo tego kiedy będzie skończony nikt ci nie powie. czasem jest dzien czasem pare a czasem kilka godzin.sprawdzaj strone.
#4
trzeba czekać co poradzisz, napisali że 3 godziny od 14;00, ale nie ma do tej pory, pozostaje nam tylko czekać.
#5
Chujnia troche
#6
Ale potem napisali, że są problemy i trzeba czekać Smile Podobno jakieś nowe systemy do wykrywania botów się pojawiły, ale ja tam nie wiem

Fervi
Did I help you? Give me a reputation point Smile

Pomogłem? Daj reputa! Smile
#7
Też coś o tym słyszałem, czyli aktualnie botting stop :x
#8
Administratorowi to może zająć troche więcej czasu, jak wiadomo przy dzisiejszym update nie można było zaktualizować gry przez klienta, tylko trzeba było ściągać nowego ze strony, co za tym idzie - na forum ludzie piszą, że testują nowe systemy wykrywania botów, nawet zobaczcie, że tibia zużywa teraz więcej pamięci, także admin troszczy się o to, żeby bot był safe.

Jeśli komuś pomogłem bardzo bym prosił o reputation.
#9
Napisałeś to co ludzie w Angielskich działach Smile
#10
(07-11-2012, 10:15 PM)Kaap Wrote: Napisałeś to co ludzie w Angielskich działach Smile

Szczerze mówiąc nie patrzałem na to co pisali, pisałem z własnych myśli, oraz z tego co wyczytałem o update na innych stronach fanowskich.
If I helped you / Jeśli pomgołem Click reputation please.
#11
bot bdzie do 3h . z tego co mi wiadomo .
#12
bot miał być do 3h od 14. Jeśli o te wiadomości Ci chodzi.
#13
http://bbot.bmega.net/?action=premium
zapraszam Smile!
@edit bot się zacina gdy ścina machetą dlaczego? ;C


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)