Thread Rating:
  • 4 Vote(s) - 2 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rotworms and Orcs Thais East for Mage 101%afk
#1
Bug 
Rotworms and Orcs Thais East for Mage 101%afk


Biega po Orkach i Rotwormach w Thais East, wraca jak ma mało potków albo capa, bankuje, deposituje, refilleruje potki i wraca expić Smile


Attached Files
.bbot   Rotworm Thais East 101% afk by Warr.bbot (Size: 8.19 KB / Downloads: 518)
#2
na którym lvl mogę tam iść ?Big Grin
#3
Fajnie było by wiedzieć na jakim lvlu można iść, ile expa na godzine oraz miejsce startu.
#4
Super, tylko nie wiem dlaczego on sie pokreci doslownie 10 minut i idzie odnieść 100 gp, na start kupilem mu 40 potek i nie dokupuje, ale chodzi do sklepu. Ogolnie jest wiecej w trasie niz na expie. Domyslam sie ze to ja cos zle robie, a nie blad w skrypcie. Jednak jak moge to naprawic ?
#5
too much pk
#6
ale wy glupie pytania zadajecie boshe..

ja wam powiem

EXP/h = 5-15k max jak nikogo nie ma
na lvl 8-25 ( mozna też tam skilować "do 45/45skile na rotwormach, do 60/60 na carrion rotworm, do 75+/75+ na slime) najlepsza miejscówka moim zdaniem
#7
(12-17-2012, 02:27 PM)robsson1994 Wrote: ale wy glupie pytania zadajecie boshe..

ja wam powiem

EXP/h = 5-15k max jak nikogo nie ma
na lvl 8-25 ( mozna też tam skilować "do 45/45skile na rotwormach, do 60/60 na carrion rotworm, do 75+/75+ na slime) najlepsza miejscówka moim zdaniem

Rep +
#8
Warr mozesz zerknac do skryptu co jest nie tak, ze on wraca mi do dp co rundke ?
#9
slaby skrypt, postac co chwile wraca do dp lub skrypt przestaje dzialac przez co padlem tam 20 sorcem (mial jeszcze 25+ potow)


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)