Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skilenie Slim
#1
Witam, potrzebuje skrypta ktory po 2h skillenia na slimach, zabije matke pojdzie do x Labela odczeka tam x czasu, i potem wroci i znowu bedzie skilil. Nie wiem czy da tak rade.

I takie pytanie, czemu matke slmwo trzeba zabijac po 2h skilenia?
#2
Trzeba zmieniać, ponieważ ona też skilluje na nas i potem zaczyna coraz więcej nas siekać. A co do tematu, to podpinam się. Czy dałoby rade taki skrypt zrobić ? Bardzo by mi sie przydal.
#3
coś mi się wydaje że to raczej mija się z celem. bot raczej nie wróci na to samo miejsce i prawdopodobnie postać będzie bita przez więcej niz 2 slimy.
"Lepsze wrogiem dobrego..."
#4
z Tym ze po x Czasie idzie do x Labela to mysle ze dalbym rade zrobic, i ten powrot tez, ale nie wiem jak zrobci zeby po 2h skilenia zabijał matke, i potem jak wraca to tez zeby nie bil matki. Pomoze ktos?
#5
pomysl o makrze ktore odlicza 2 godziny, zmienia bron na mocniejsza, zabija wszstko co sie rusza, kdy znika battle odpala sie label i tyle
label robisz tak ze robisz wpt do miejsca gdzie chcesz czekac, dodajesz delay, i spowrotem, miejsce do ktorego chcesz wrocic dodaj jako nokill point;p
#6
(09-01-2012, 09:14 AM)garst123 Wrote: pomysl o makrze ktore odlicza 2 godziny, zmienia bron na mocniejsza, zabija wszstko co sie rusza, kdy znika battle odpala sie label i tyle
label robisz tak ze robisz wpt do miejsca gdzie chcesz czekac, dodajesz delay, i spowrotem, miejsce do ktorego chcesz wrocic dodaj jako nokill point;p

Garst miałbyś chwilkę żeby coś takiego napisać?Smile sporo osób by potrzebowało coś takiego podejrzewam Tongue
"Lepsze wrogiem dobrego..."
#7
Um, Ale jak zrobic to zeby po powrocie, bot nie bil matki? Bo jak on tam wjedzie a bedzie zaznaczone skillenie to zabije wszstkie slimy.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)