Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bot stoi w miejscu
#1
Cześć witam wszystkich użytkowników bbota z Polski Big Grin

mam taki problem , bot stoi w miejscu po pewnym czasie Sad nie mam pojęcia co się dzieje Sad
nic kompletnie nie działa i tracę tylko premium czas Sad proszę o pomoc i szybką odpowiedz Smile
Since 2010 bbota use.

Jutż nite używtam bto sitę rotbi wietlki sytf i btot scthodzi nta psty ;d jetbać btbotat zaczynam robić własnego i tyle w temacie ;d

T użyłtem bty antglojęzyczni dtebile nite motgli przetczytać tegto.
#2
wersja v2 dziala chyba najlepiej Smile lecz tez przestaje dzialac po kilku h
#3
mi działa 7.2 ?
ja właśnie o niej mówie bot stoi po około 30 minut w miejscu i nie ważne co się dzieje to nic nie robi Sad nie chce padać na nightmare ;S są jakieś rady Tongue

albo czy będzie można się kłucić o zwrot dni premium ;s bo kiedyś to nie było dopuszczalne :S

robimy zbiorowy temat do właściciela żeby zwrócił dni za to że bot nie działa jak powinnien ?
Since 2010 bbota use.

Jutż nite używtam bto sitę rotbi wietlki sytf i btot scthodzi nta psty ;d jetbać btbotat zaczynam robić własnego i tyle w temacie ;d

T użyłtem bty antglojęzyczni dtebile nite motgli przetczytać tegto.
#4
zawsze mozesz zrobic temat,a pewnie nie jednA osoba cos dopisze
#5
(09-17-2012, 06:11 AM)gogol13 Wrote: Cześć witam wszystkich użytkowników bbota z Polski Big Grin

mam taki problem , bot stoi w miejscu po pewnym czasie Sad nie mam pojęcia co się dzieje Sad
nic kompletnie nie działa i tracę tylko premium czas Sad proszę o pomoc i szybką odpowiedz Smile

Tez mialem taki problem wystarczy uzyc makro

Misc.StandTime>=15 <<<<<ustawiasz czas resetowanie cavebota gdy stoi w miejscu
Cavebot.Stop
Macro.Wait(5)
Cavebot.Start


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)