Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem Bbot 8.1
#1
Sad 
Witam.
Po ściągnięciu najnowszej wersji bota 8.1 beta jest błąd (bynajmniej u mnie)
Bot nie zaznacza potworów na trainer/killer.
O co tu chodzi znów błąd czy może JA źle coś robię?
#2
bynajmniej to zaprzeczenie ;] tak czesto mylone z przynajmniej ;D


jak wroce ze szkoly to przetestuuje to moze.,
#3
moze jakis screen z ustawien, bo napisales ze nie zaznacza potorkow... a skad my mamy wiedziec czy dobrze czy zle ustawiles jak nie znamy twoich ustawien? :S

@EDIT:

Btw. u mnie wszystko dziala Tongue
#4
oto screen z ustawień Wink
http://imageshack.us/photo/my-images/14/...owejs.jpg/
#5
Witam postanowiłem nie zakładać nowego tematu, ponieważ mam ten sam problem co kolega. Zaznaczyłem slima w trainerze, nawet dałem w killerze slime i nic Sad Tu screen z ustawień

[Image: beztytuuiuh.jpg]
#6
Czyżby ciągle nie działało na shoutboxie aż grzmi że mają te same problemy ps JamelPL <widać nick w bocie>
#7
(12-17-2012, 04:14 PM)lukim41 Wrote: Czyżby ciągle nie działało na shoutboxie aż grzmi że mają te same problemy ps JamelPL <widać nick w bocie>

Dzięki już poprawiam
#8
jest to zgłoszone w każdym bądz razie. ja teraz mam problemy z netem ale zobacze potem czy rzeczywiście to nie dziala.
#9
Jeżeli ja i jamel,pare osób na shoutboxie krzyczało to coś jest nie tak.
<Kupiłem bota w najlepszej chwili \o/ (nie może bocić)> ;D
#10
Bocic zawsze można tylko nie tak jakbyśmy tego chcieli xD

Od upki tibi każdy płakał gdzie ja sobie ładnie śmigałem, a jedyną wadą był mniejszy zarobek :/
#11
:d nawiązując do tematu,nie wiesz kiedy coś z tym będą robić bo jak widać na xp/7 są takie problemy :/
#12
No raczej nie za szybko... Sam wiesz,ze naprawa tego bota trwała 4 dni ? jestem ciekawy ile on/a spał/a.
#13
Naprawa bez skutku,bez obrazy i skojarzeń ale "płace wymagam?" a póki co tibia auto lepiej działa niż bbot ;D
#14
Tylko,ze na Ta masz 99 %,ze dostaniesz bana tutaj masz 99% ze nie dostaniesz :d
#15
Kajtek, jako iż jesteś ekspertem w sprawach bbota, mógłbym powiedzieć nam ile mniej więcej zajmowały wam naprawy? Nie chodzi mi o czas ile wam to zajmie tylko ile kiedyś zajmowały wam takie sprawy. W dodatku pamiętam, że jak BBot był darmowy był w takim małym okienku, w którym wszystko ładnie pasowało i można było go minimalizować Sad teraz niestety bbot zajmuje mi większą częśc ekranu (1280x800 rozdzielczość - laptop) i nawet nie potrafie zrobić cavebota, a w starym bbocie robiłem wpt w ciągu 5-20 min, zależało od wielkości respa.
#16
Ja uzywam bbota 3 miechy wiec takie pytanie raczej nie do mnie :/
#17
Zdziałaliście coś z tym problemem ;f

(12-17-2012, 07:23 PM)Kajtek Wrote: Tylko,ze na Ta masz 99 %,ze dostaniesz bana tutaj masz 99% ze nie dostaniesz :d

Tylko że ta działa w 99% a BBot nie działa w 99% Wink


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)