Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ban za Bbota
#1
Siemka jak w tytule dostałem bana za bbota a mial byc nei wykrywalny automatycznie został wykryt... wie ktos moze dlaczego?

Szczegóły naruszenie regulaminu Record
Date: Dec 19 2012, 23:52:54 CET
Data ostatniej edycji: Dec 19 2012, 23:52:54 CET
Data Podziękowanie: (niepotwierdzone)
Charakter: xxx
Zagrożenie: Bardzo ciężkie
Czas trwania: 7 dni
Powód: używanie nieoficjalnego oprogramowania do gry
Komentarz: Automatycznie wykrywane
#2
nie ma bota wlasciwie takiego 100% niewykrywalnego za czasow neo tez tak bylo poprostu miales pecha lub uzywales tych opcji z [!]
#3
nie uzyłam night opcji z ! a ban nie wiem sam dlaczego 4 konta nie dostaly a jedno dostalo
#4
to jakby losowanie Big Grin wkoncu kazdy wie ze wiekszosc graczy boci banuja od czasu do czasu zeby bylo cos widac slyszalem ze 400+ usuneli Big Grin

to nie kwestia bota bo oni zawsze znajda sposob zeby wykryc do konca nie wiadome jak to robia stwiedzajac po postach jak ktos np uzywal bota do leczenia tylko i tez go usuneli niby leczenie nie do wykrycia a jednak.. z boceniem trzeba liczyc sie na straty
#5
moglibyscie nie zasmiecac forum bo to juz z 10 temat :>

Co do bana 1/4 to raczej normalne :/ Pamietaj,ze to też może zależeć od ilości skarg na twoją postać. Po za tym zawsze jest jakas możliwość na bana Smile
#6
mozliwe bo bocilem na swampach i praktycznie caly czas tam bylem Big Grin moze i z ilosci skarg na mnie byl ban Big Grin


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)