Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Brak Nicku postaci
#1
Witam. Dzisiaj gdy chciałem włączyć bota to nie ma nicku mojej postaci na której jestem zalogowany i na której bym chciał bocić. Gdzie tkwi problem ? Może zrobić re-instal bbot-a ? Wszystko było OK do wczoraj w nocy. Dzisiaj wbijam i nie ma nicku mojej postaci więc nie mogę zalogować do BBOT-a. Proszę o szybką odpowiedź polecą REPYY ;]

Dodam jeszcze że właśnie pobrałem bbot 8.2 beta i nie działa teraz jeszcze próbuje re instal bbot 8.1 zobaczymy co będzie ;]

pobrałem 8.1 bbot-a i jest to samo. Gdzie tkwi problem? Proszę o jakieś porady jestem w stanie wszystko sprawdzić. I czy tylko ja mam taki problem czy może jest ktoś jeszcze ?
#2
omg kurwa... była aktualizacja tibi przeciez.... !!!!!!!
#3
hahahahhaha. jak to przezywaja;D no z choinki sie urwali Big Grin grał wczoraj dzis updejtowal tibie i nie domysli sie ze trzeba i bota updejtnąć;D omg!
#4
musimy poczekac na update bota
#5
OMG KURWA nie wiedziałem bo nie popatrzyłem na czat musisz tak spinać ? Nie miałem czasu żeby napisać post w postaci "No już wszystko wiem bo udpate był" a nie że przeżywam ludzie... Tibia to nie wszystko...

I nie gram sam w tibie w domu i nikt mi nic nie mówił że był update tibi więc niby kurwa skąd mam wiedzieć że mam czekać na Update bota... Ludzie nie spinajcie można normalnie napisac.
#6
(12-20-2012, 03:48 PM)pietrek666 Wrote: OMG KURWA nie wiedziałem bo nie popatrzyłem na czat musisz tak spinać ? Nie miałem czasu żeby napisać post w postaci "No już wszystko wiem bo udpate był" a nie że przeżywam ludzie... Tibia to nie wszystko...

I nie gram sam w tibie w domu i nikt mi nic nie mówił że był update tibi więc niby kurwa skąd mam wiedzieć że mam czekać na Update bota... Ludzie nie spinajcie można normalnie napisac.

Może i nas poniosło,a może zastanów się nad sensem takiego pytania ?? nawet jak ktos inny Ci updatował tibie to wystarczyło zobaczuć na shoutboxie. Właściwie lepiej napisac temat... :/
#7
A może mam błąd z shoutbxem ? bo mam zjebaną przeglądarke ? Dobra nie ma co drążyć tematu ;]


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)