Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BBot ban
#1
Przed momentem dostałem bota a używałem tylko Bbota a powód jest taki:
- using unofficial software to play
Wiece co jest powodem??
#2
uzywales bota xD

przypadkiem nie korzystales z opcji zaznaczonych [!] takim symbolem ? ja wlasnie sprawdzam czy dostalem bana gdzies.
#3
This account has been banished from Tibia because of repeated lesser rule violations or a single very severe rule violation. The account will be deleted.
Ktoś przetłumaczy?:p
#4
a co tu tlumaczyc ?? konto do kasacji. Ale z tego co widze to raczej powodem nie jest bot xD czyzbys kilka razy juz mial bana? np za obraze czyy cos ?
#5
To konto zostalo zbanowane (doslownie "wygnane", ale niezbyt ciekawie to brzmi) z Tibii z powodu powtarzajacych sie niewielkich naruszen regulaminu lub jednego bardzo powaznego naruszenia. Konto zostanie usuniete.

Do 7 dni konto zostanie usuniete, poki co mozna sie zalogowac na tibia.com, ewentualnie pozbierac rzeczy z domku jesli inva mialy postacie z innego konta.
#6
ja miałem taki sam komunikat a powód był taki jak podałęm w pierwszym poście Smile i nie korzystałem z tych funkcji jedynie czasami z xray (widzimi piętra wyżej i niżej)
#7
jaki zal zadnego innego bana nie bylo zadnej obrazy nic omg
#8
(12-19-2012, 11:23 PM)-batton- Wrote: jaki zal zadnego innego bana nie bylo zadnej obrazy nic omg

zawsze supportu mozesz spytac za co konkretnie masz bana xD
#9
no ale ban ok moze byc ale zeby odrazu wykasowac konto jaka masakra Sad

czyli na pewno mi konto usuna?
#10
(12-19-2012, 11:22 PM)misiu_1988-18 Wrote: ja miałem taki sam komunikat a powód był taki jak podałęm w pierwszym poście Smile i nie korzystałem z tych funkcji jedynie czasami z xray (widzimi piętra wyżej i niżej)

W twoim przypadku uzycie funkcji [!] Level Spy bylo najprawdopodobniejsza przyczyna bana. Xray to zupelnie co innego.

(12-19-2012, 11:26 PM)-batton- Wrote: no ale ban ok moze byc ale zeby odrazu wykasowac konto jaka masakra Sad

czyli na pewno mi konto usuna?

Wykrycie "using unofficial software to play" przez "Automatic Detection Tool" jest rownoznaczne z usunieciem konta. Nie ma juz banow za botowanie. Bana mozesz dostac jesli przyznasz sie, ze uzywasz bota i ktos cie reportnie, ale jesli ich automatyczne narzedzie do wykrywania botow cie wykryje to konto zostanie natychmiast usuniete.

Nie mozesz nic zrobic, co najwyzej mozesz wyslac skarge, ktora zostanie zignorowana, ze wzgledu na to, ze zostales wykryty automatycznie.
#11
(12-19-2012, 11:39 PM)nizlov Wrote:
(12-19-2012, 11:22 PM)misiu_1988-18 Wrote: ja miałem taki sam komunikat a powód był taki jak podałęm w pierwszym poście Smile i nie korzystałem z tych funkcji jedynie czasami z xray (widzimi piętra wyżej i niżej)

W twoim przypadku uzycie funkcji [!] Level Spy bylo najprawdopodobniejsza przyczyna bana. Xray to zupelnie co innego.

nigdy tego nie używałem i nawet nie wiem do czego to Wink
#12
misiu_1988-18 ja mam podobnie wlasnie i to jest ban na 7 dni za bota.. dziwne? bo myslalem ze delate za bota wystarczy tylko to akceptowac/czy aktywowac na stronce tibi i po 7 dniach ban zniknie "Rule Violation Record" to chyba w tym dziale to aktywujesz na stronce
#13
(12-20-2012, 01:35 AM)romecik Wrote: misiu_1988-18 ja mam podobnie wlasnie i to jest ban na 7 dni za bota.. dziwne? bo myslalem ze delate za bota wystarczy tylko to akceptowac/czy aktywowac na stronce tibi i po 7 dniach ban zniknie "Rule Violation Record" to chyba w tym dziale to aktywujesz na stronce

Dziecko moje drogie, nie ma zadnych 7-mio dniowych banow za botowanie.
Nie wierzysz? - przekonasz sie za niecale 7 pelnych dob lub przeczytaj regulamin Tibii.
Jest napisane, ze konto jest zbanowane na 7 dni, czyli, ze do gry nie mozesz wejsc ale na strone mozesz sie zalogowac, a po tych 7 dniach zostanie calkowicie usuniete.

(12-19-2012, 11:54 PM)misiu_1988-18 Wrote:
(12-19-2012, 11:39 PM)nizlov Wrote:
(12-19-2012, 11:22 PM)misiu_1988-18 Wrote: ja miałem taki sam komunikat a powód był taki jak podałęm w pierwszym poście Smile i nie korzystałem z tych funkcji jedynie czasami z xray (widzimi piętra wyżej i niżej)

W twoim przypadku uzycie funkcji [!] Level Spy bylo najprawdopodobniejsza przyczyna bana. Xray to zupelnie co innego.

nigdy tego nie używałem i nawet nie wiem do czego to Wink

Sam napisales, ze patrzyles na pietra nizej/wyzej (to jest wlasnie "[!] Level Spy" (szpieg poziomowy). Xray, to jest taka funkcja dzieki ktorej mozna zobaczyc hp i nazwe stworka/npc/innego gracza zanim pojawi sie on na screenie, tak jakby widzisz 2 kratki dalej, ale tylko hp bar z name'em.
#14
(12-20-2012, 03:38 AM)nizlov Wrote:
(12-20-2012, 01:35 AM)romecik Wrote: misiu_1988-18 ja mam podobnie wlasnie i to jest ban na 7 dni za bota.. dziwne? bo myslalem ze delate za bota wystarczy tylko to akceptowac/czy aktywowac na stronce tibi i po 7 dniach ban zniknie "Rule Violation Record" to chyba w tym dziale to aktywujesz na stronce

Dziecko moje drogie, nie ma zadnych 7-mio dniowych banow za botowanie.
Nie wierzysz? - przekonasz sie za niecale 7 pelnych dob lub przeczytaj regulamin Tibii.
Jest napisane, ze konto jest zbanowane na 7 dni, czyli, ze do gry nie mozesz wejsc ale na strone mozesz sie zalogowac, a po tych 7 dniach zostanie calkowicie usuniete.

(12-19-2012, 11:54 PM)misiu_1988-18 Wrote:
(12-19-2012, 11:39 PM)nizlov Wrote:
(12-19-2012, 11:22 PM)misiu_1988-18 Wrote: ja miałem taki sam komunikat a powód był taki jak podałęm w pierwszym poście Smile i nie korzystałem z tych funkcji jedynie czasami z xray (widzimi piętra wyżej i niżej)

W twoim przypadku uzycie funkcji [!] Level Spy bylo najprawdopodobniejsza przyczyna bana. Xray to zupelnie co innego.

nigdy tego nie używałem i nawet nie wiem do czego to Wink

Sam napisales, ze patrzyles na pietra nizej/wyzej (to jest wlasnie "[!] Level Spy" (szpieg poziomowy). Xray, to jest taka funkcja dzieki ktorej mozna zobaczyc hp i nazwe stworka/npc/innego gracza zanim pojawi sie on na screenie, tak jakby widzisz 2 kratki dalej, ale tylko hp bar z name'em.


Właśnie nie włączając funkcje XRay widziałem co jest pode mną i ile ma hp ... a jestem pewien że nic więcej nie właczałem i każdego scrypta sprawdzałęm i nie bylo tego.
#15
Ja tez wlasnie dostalem DELETE na 2 kontach , 120 ek i 170 rp za uzywanie BBOT tylko do leczenia, wiec nawet nie waro tracic kasy na tego bota Smile
Jezeli ktos nie umie czegos zrobic dobrze to niech nie bieze za top pieniedzy Smile
#16
Wszyscy chwalili bota nagle posypaly sie bany i wielkie pretensje Smile Nigdy nie ma 100% szans niewykrywalnosci, trzeba to wziasc pod uwage. Mi tym razem sie udalo ale juz pol roku temu 1 deleta zaliczyl i nie hccailbym go powtorzyc Smile
#17
Prziecież nie jest napisane ze bot nie jest wykrywalny.
Napisali ze 99 % osób chwali tego bota a 1 % dostalo bana.
Wiec wy jestescie w ten 1 %.
Ja akurat szczescie mam, bo mam 180 ek i boce bbotem i uszczęsciło mi się ,ale myslę nad zmiana na Ibot.
#18
Ibot jest za drogi 40 zl na miesiac nie oplaca sie tyle wydawac na gierke -.- .
IF I HELPED YOU REPUT +1 ME PLEASE ! Smile / POMOGŁEM ? NIE BĄDŹ ŻYŁA DAJ REPUTA + 1 Smile

SCRIPT'S BY ALLMIGHTY
#19
40 zl,a nie przypadkiem 30 ?? po za tym mozna za cc kupic.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)