Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BBot.NET od razu rozłącza
#1
Witam. Kiedy próbuję podłączyć 2 boty na mc pod BBot.NET to faktycznie łączy się, jednak od razu rozłącza. Przedstawione jest to tutaj:
SCR.HU
W bbocie ustawione mam:
Host: 127.0.0.1:7170
Passwd: nic

Jak zaznaczam, przez chwilę pisze status "Connecting", w NET się pokazuje że połączyłem. Pół sekundy później checkbox zostaje zaznaczony, status "Not connected" a w NET pokazuje, że się odłączyłem...
Jestem na W8, Tibia i BBot odpalam jako admin ze zgodnością Vista SP2.
NET odpalam normalnie, bez admina ani zgodności, jednak jak bym nie ustawił cały czas jest to samo.
FW nie mam, avasta i zaporę wyłączałem. Ktoś wie o co może chodzić?
Z góry dziękuję za pomoc! : )
#2
Nikt nie ma pomysłu? :|
#3
zapewne w hoscie musisz wpisac swoje ip, a nie podstawowe
#4
Wpisywalem i 127.0.0.1, i localhost, i 192.168.1.5 (takie miałem aktualnie lan) a z zewnętrznym będzie ciężko, bo nie działa mi przekierowywanie portów w routerze. Jednak jestem pewien, że to nie tego wina.
#5
A ja jestem pewien, ze to tego "wina".
#6
Dlaczego akurat tego? Nie chce się kłócić jednak jakoś tfs nie potrzebuje odblokowania portów aby się na niego zalogowac, a przypominam że i tibie i NET mam odpalony na tym samym komputerze, więc router w żadnym stopniu nie ma jak blokować. Mógłbyś uzasadnić dlaczego to od tego zależy?
#7
Przepraszam za odświeżenie tematu (miesiąc minął), aczkolwiek uznałem, że nie ma sensu zakładać nowego.
Otóż, mam dzisiaj dużo czasu, to postanowiłem się bawić, przekierowałem port 7170:
http://scr.hu/4f5/llk9n
Tak jak mówiłem, że to nie tego wina, tak też i się stało - zmiany brak, dalej to samo. Ktoś wie, co może być prawdziwą przyczyną tego?
#8
Jak dobrze rozumiem chcesz uruchomić 2bboty i 2 tibie
a więc tak wchodzi w panel sterowania robisz nowe konto jako administrator przerzucasz bbota na pendriva chyba ze niemasz duzo expowisk i normalnie czi chodzi tylko ma byc zalogowany Big Grin
I możesz co chwile sie logac na innego uzytkownika kompa Big Grin
Ja mam 3tibie wlaczone Big Grin

POMOGLEM ? REP PLS


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)