Thread Rating:
  • 8 Vote(s) - 2.5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BIG Facc Moneymaking Project
#1
siema, postanowilem zalozyc swoj projekt.
bede bocil 12 charow na faccu. obecnie mam 6 charow + 2 sa na rooku, kolejne 2 wyjda w nocy i nastepne 2 nad ranem.

screeny z zarobionej kasy bede dodawal po skonczonym huncie czyli po zjechaniu staminy.

cel? zarobic jak najwiecej kasy, bede informowal na biezaco. zaczynamy od stanu konta 0 gp

pierwszy screen dla zachety
[Image: esesl.png]

nastepny screen wrzuce ile kasy zarobilem, a potem wrzuce screeny kazdego chara lvl, skille, eq

wie ktos moze jak zmnieszyc zuzycie procka?
mam laptop lenovo y580 ideapad karta graficzna 2gb, ram 12gb, procek intel core i5, a zuzycie 100% xd
#2
moze ustaw priorytety w menadzerze zadan
#3
ustawilem, nie pomoglo, koligacje tez zmienilem na 1 procesor, to sciny byly i wolniej chodzilo, ale uzycie bylo okolo 40-60% zmienilem na 2 procki i uzycie mam w granicach 85%
#4
game booster cos pomaga :]
#5
dobra ss po nocce, jeden char padl wiec -6k, a tak to profit 70k w kasie + 3 albo 4 chary wyszly z rooka, po ss nastepne puszczam.

[Image: eses2.png]

nie bede wrzucal ss tych 8 lvlow narazie. jak wbije wiekszy lv to wrzuce

a tego game boostera to trzeba odpalac na kazdej tibii ?
#6
wyskiluj mi chary xd
#7
tego gameboostera na kazdej tibii trzeba odpalac czy jak to sie uzywa?
#8
idk Big Grin

w game boostrze ustaw tibie jako gre i on sam sie przelaczy w tryb gry jesli wlaczysz tibie.
malo istotne ile ich wlaczysz.

tak w ogole to lepiej moim zdaniem lepiej poswiecic 2-3 dni na skillowanie i dopiero wlaczyc chara na expienie.
Dlaczego ? ? prosta sprawa. Majac 8 lvl bez skilli poleci na trole majac marne 4-5 k na godzine. Dlatego polecam wbic 10 lvl i skillowac 2 chary jednoczesnie na sobie (jesli grasz pvp). W ten sposob robisz 2 chary ktore bede mogly sobie isc od razu na roty i jesli masz czas to na lajcie po wbiciu 20 lvl na rotach (jakies 10 h) przezucasz je w zaleznosci co jest wolne. Ghostland, katedra, fac tomb. Oczywiscie trzeba zrobic skrypty lecz to potrafisz i nie bedzie problemu.
#9
ja mam swoj system expienia xd
#10
Łaaaaał pełen podziw.
świat pewnie no-pvp
tych 2 pierwszych knightów skillowałes coś czy wpadły takie skille na expie ??
wgle na twoim świecie są wolne Facc respy że możesz sobie pozwolić na bocenie tylu charów

następne ssy proszę o HUD advancded message z kazdego bota ile exp/h i gold/h !
#11
tak servery te same, non-pvp.
zadnego chara nie skilluje, puszczam i expia, pisalem mam swoj system, ze wpadaja dobre skille i przy okazji lvl Smile
czasem na tym 50 knajcie mam 8k/h exp a czasem 20k/h

cala strone bym zaspamowal jakbym mial wrzucac ss z kazdego chara ile exp/h i gold/h

aktualnie 2 chary puszczone na exp 8-18 lvl wbite, kolejne 2 chary na rooku + 1 knight na paccu, ktorego nie bede dodawal do projektu, lata sobie na mistrock cyckach Smile. te chary z powyzszego screena maja low stamine. wiec teraz bede bocil partie nowych charow Wink

ciekawostka: na te wszystkie chary nie wydalem nawet 1gp. cale eq jakie na nich jest kupilem za wybocona kase. po wyjsciu z rooka kupuje dwarven shielda + plate legi + plate armor, a jezeli nie ma dwarven shielda to kupuje ancient shielda + plate legi. moze komus sie przyda;p

dzisiaj nie bedzie ssow, bo ogarniam te nowe chary, przygotowuje do expa itd jutro juz beda Wink
#12
a dodasz wpt na ktorych bocisz? Smile ogolnie daje reputka za tyle postaci Big Grin
#13
boce na wpt z forum + bardzo mooooocno zedytowanych przeze mnie, poniewaz te z forum sa pobugowane strasznie ;p
cos nie wszedl ten reputek;p
#14
Zapomnialem wczoraj o tym reputku ale juz dalem Wink czekam na wiecej skrinow. ogolnie sam zrobilem 2 accounty i mam zamiar zrobic jeszcze 1 tylko ze pvp i zaczac od 0 Big Grin moze jak bd mi sie chcialo to zrobie temat Smile
#15
lvle wolno sie zmieniaja np kolejnosc wedlug zdjecia - ten 1 knight co ma 50 lvl to ma prawie 51 lvl, ten 2 knight znow mi padl... byl 43 ale odrobilem na 44. 3 knight jest tylko do zbierania medicine pouchow wiec jego lvl mnie nie interesuje, 4 knight ma 43 ale dzis wbije 44, 5 knight ma 32 ale bedzie na pewno 33 moze 34, 6 knight ma 23 i jego lvl tez mnie nie interesuje, bo zbiera mi iron ory, ale chyba go puszcze na cos innego, bo sporo botow tu lata i jak na razie tylko 1 iron ore od rana ;p reszte knightow nie mam juz gdzie puscic ;d probowalem te roty w thais to na 1 mialem 7k/h expa a golda 500gp/h na 2 to mi prawie padl, bo wszedl w dziure i bylo 5 carrionow ;p musze poszukac innych skryptow, albo co gorsza... sam zrobic ;p kasy na dzis tzn na pare godzin bocenia to gdzies tak 40k bedzie, jutro posellam wszystkie creature products i wrzuce ss z profitu.
#16
szkoda że w bbocie Framerate limit jest zdupiony !! mi crashuje bbota jak go włączam
W tibia auto można sobie ustawić np 1fps przy zminimalizowanej tibi 10 przy niekaktywnym oknie i 60 przy aktywnym
kiedyś framelimit działał w bbocie można sobie bylo nawet ustalić ilość FPS ale widocznie musiało to zostać zepsute jak wiele innych dzialających kiedyś rzeczy.

Ładnie lecisz z lvl'em !
#17
ja na kompie boce a komp slaby, az sie dziwie, ze pociagnal 7 mc na ten moment. komp pociagnie ze 20 ale uzycie procka mam 90-95% ;/
#18
a moze spr exp na salamandrach zamiast te roty w thais mam na 14 lvl exp w granicach 8-10k/h i 1,2k gp + tam creature producty[/align]
#19
OKEJ OGARNALEM JUZ LAPKA, BIG FACC MONEYMAKING, OKOLO 20 CHAROW MAM WLACZONYCH TERA TYLKO USTAWIC BOTA I MOZNA ISC SPAC


[Image: hyhyhyhyx.png]
#20
(03-20-2013, 09:53 AM)szeldo123 Wrote: OKEJ OGARNALEM JUZ LAPKA, BIG FACC MONEYMAKING, OKOLO 20 CHAROW MAM WLACZONYCH TERA TYLKO USTAWIC BOTA I MOZNA ISC SPAC


[Image: hyhyhyhyx.png]

Jak zmniejszyłes obciążenie Tibia.exe?


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)