Thread Rating:
  • 5 Vote(s) - 3.8 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Serwer PADŁ / Prace]
#1
Witam piszę ten temat aby nie było nie potrzebnego spamu.

Serwer padł a co dokładnie powiedział Administrator BBot? znajdziecie to tu : http://forums.bmega.net/showthread.php?tid=9947

Ale ja to przetłumacze w "Tłumaczu"

Wszystkie nasze serwery (w tym serwer logowania) padł ze względu na konserwację. Są one powolne i nadal maksymalnie 4 godziny będą w konserwacji. Serwery są modernizowane do szybszej maszyny.

Przepraszamy za niedogodności.

W porządku ustawiłem prawie wszystko ale głównej strony internetowej oprogramowanie jest nadal "off-line", w tym loginserver. Twoje konto nie zostało usunięte, system nie jest się jeszcze gotowy. Proszę dać mi kilka minut.

JA TEN TEMAT PISZĘ ZE WZGLĘDU NA SPAM !

Twoje konto nie zostało usunięte nadal są prace na LoginSerwer
A za te prace Dostaniemy +7 dni !

Pozdrawiam to mój pierwszy temat ! Maniek
#2
(03-30-2013, 09:12 AM)maniek9204 Wrote: Wszystkie nasze serwery (w tym serwer logowania) poszedł w dół ze względu na konserwację.

Dobre tłumaczenie ;D
Since 2010 bbota use.

Jutż nite używtam bto sitę rotbi wietlki sytf i btot scthodzi nta psty ;d jetbać btbotat zaczynam robić własnego i tyle w temacie ;d

T użyłtem bty antglojęzyczni dtebile nite motgli przetczytać tegto.
#3
Tłumaczenie Google Tłumacz hehe Big Grin
#4
Ale przynajmniej troche można się dowiedzieć z tego Big Grin

PS : Edycja ;D
#5
Brawo maniu! w końcu ktoś ogarnięty, kto odpowiedział na wszystkie pytania, zanim się pojawiły ; )
#6
wie cie za ile to bedzie naprawione ?
#7
Będzie to będzie, nie wieżgaj się jak małpa -,-
#8
mroz3k po co te zbędne posty ?
Sam bym się chciał dowiedzieć kiedy co i dlaczego.
#9
przynajmniej wam komputery/laptopy odpoczna Smile
#10
Jak narazie ostatni post Admina BBot wyglądał tak :
The datacenter made a mistake upgrading the BBot database, the forums database is a different one, this is because the forums works and the main site don't.

I'm talking with them, we are trying to fix the issue.

Translator : Datacenter pomylił modernizacje bazy BBot, baza danych forum jest inna. ==========================

Rozmawiam z nimi, staramy się rozwiązać problem.
#11
omg.. nie używaj tłumacza. Jeśli nie potrafisz sam tłumaczyć to nie rób tego bo rzygać się chceBig Grin. Ja miałem włączonego bota to działał. A teraz kicha. Miało to być zrobione niby w 4 h czy coś a mija juz sporo czasu i dalej coś jest nie tak ;/

"Please wait, the server is not fully online yet." proszę czekać,server nie jest w pełni online jeszcze. coś takiego xd
#12
Ogólnie powiem wam chłopaki że lipton z tym troche. Też chciałem puścić dziś bocika no ale error patrzę a tu serwer zablokowany ;D

post Administratora BBot z tematu : Servers down / under maintence
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal pracuje z centrum danych, staramy się rozwiązać problem. Może potrwać jeszcze kilka minut, mam nadzieję.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dajmy chłopakom troche czasu też się stresują ;D

(03-30-2013, 12:06 PM)Asimov Wrote: omg.. nie używaj tłumacza. Jeśli nie potrafisz sam tłumaczyć to nie rób tego bo rzygać się chceBig Grin. Ja miałem włączonego bota to działał. A teraz kicha. Miało to być zrobione niby w 4 h czy coś a mija juz sporo czasu i dalej coś jest nie tak ;/

"Please wait, the server is not fully online yet." proszę czekać,server nie jest w pełni online jeszcze. coś takiego xd

Jak jesteś taki mądry to sam weś sie za tłumaczenie i powiedz co jest nie tak. A nie umiesz tylko krytykować ja ten temat zrobiłem żeby opisać problem żeby każdy wiedział co jest grane.
#13
ja nie musze tłumaczyć bo jak widzisz na forum jest kilka tematów odnośnie tego Smile bo ludzie to debile i wola pisać swoje jebaństwa zamiast wejść w ten np temat i poczytać. Ale skoro sam nie potrafisz tłumaczyc to nie bierz się za to. Bo google tłumacz czy inny syf czasami źle tłumaczy. No ale masz plusika za chęci Smile
#14
Oj tam oj tam, ludzie jeszcze zdążycie pobocić, stamina wam troche chociaż urośnie.. pc odpocznie Smile
A teraz zamiast czekać, pomóźcie w kuchni ( w domu ) mamie/kobiecie/babci.. czy komu tam możecie.

-----------------------------------------------------------------------------------------------

Wesołych Smile
#15
No więc tak narazie informacji nie przybyło jak będą jakieś to bd pisał na bieżąco. A jeśli sami chcecie link do ogólnego tematu bardzo proszę : http://forums.bmega.net/showthread.php?tid=9947

Ps : Dzięki za reputy / wesołych / Asimov bd pamiętał ;D
#16
No nic trzeba czekać.
#17
Czekać, czekać miało być zrobione wczoraj w te 3h, mamy dziś i już jest prawie 15. ! no ile można czekać, skoro pisze że zrobi w kilka minut to czemu tak nie jest... Chociaż jakaś informacja kiedy to będzie zrobione albo coś.
#18
KURWA MNIEJ PŁACZU !!
Jakbyś ruszył dupe żeby chociaż temat w news przejżeć to wiedziałbyś czemu dalej nie działa...
#19
Aratos podałem wszystkie informacje które tam wyczytałem. Niestety czasu nie znalazłem wczoraj jedynie pisało że 3 godzinki a dzisiaj pisze że maksymalnie 4 ale coś sie znów za przeproszeniem zjeba** no i czekamy !
Dajmy im czasu trudno powiedzieć sam bym chciał już. Ale za to dostaniemy 7 + dni do botka

Pozdrawiam !
#20
maniek9204 racjaSmile niektórzy nie rozumia tego... Skoro są jakies problemy to wkrótce je rozwiążą. Poczekajcie spokojnie. Bedzie 7 dni dodane do konta.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)