Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pytanie
#1
Heart 
Cześć od nie dawna jestem pośadaczem Bbota uczę się robić full afk ale mam problem. Mianowicie wszytko jest ok chodzi kupuje SD i Gmp i wraca na expa ale mam problem jak zrobić żę jak bedzie miał 40SD wraca i robi Refilera? proszę o pomoc zstawiam piwkoTongue
#2
tutaj masz poradnik


http://forums.bmega.net/showthread.php?tid=8880
#3
(04-06-2013, 06:00 AM)szeldo123 Wrote: tutaj masz poradnik


http://forums.bmega.net/showthread.php?tid=8880
W tym poradniku nie ma odpowiedzi na moje pytanie a więc jak ktoś wie jak to zrobić proszę o POMOC stawiam PIWKO Undecided
#4
ale ty jestes zjebany typie. nie moja wina, ze taki tepy jestes. wszystko na tacy bys chcial. tam gdzie masz screena z variables to dodaj sobie sd. sprawdz id i wpisz. w tym poradniku masz wszystko co dla takiego nooba jak ty wystarczy
#5
Wytłumacz mu normalnie a nie napieprzaj od razu po gościu po to jest forum żeby się dopytał i nauczył ...
#6
dziwne, bo ja i znajomi po przeczytaniu tego poradnika sami sobie tworzymy skrypty full afk, a to ze ktos ma problemy z racjonalnym mysleniem to nie moj problem. dalem linka wszystko jest ladnie opisane, sa zdjecia. jak ci cos nie pasuje to sam mogles odpisac. czlowiek pomaga i jeszcze spiny wala do niego.
#7
On wcale nie spinał tylko ty wszystko zacząłeś przeczytaj cały temat, nie każdy jest taki super jak ty Smile
#8
no wiem ze nie kazdy jest taki super jak ja, ale dalem linka i jest wszystko od a-z nawet moj znajomy z zespolem downa to ogarnal
#9
A mi się zdaje , że nie mówiłeś tu o swoim znajomym z zespołem downa tylko o sobie takie mam wrażenie , może nie zauważył gdzie jest odpowiedź na jego pytanie lub nie przeczytał poradnika dokłanie albo go nie zrozumiał ale Ty jak to napisałeś 'jesteś super' jak nikt inny odrazu się spinasz do niego przez kabel i wyzywasz i po co to wszystko ; <
[center]MY EK-RP , Pomogłem? Daj Reputa. [/center]

[center][Image: 96856136516772769148.gif][/center]
#10
a mi sie zdaje, ze na tym forum obcuja ludzie z ogromnymi brakami, co wlasnie nam pokazales. boli mnie to ze nagle tak duzo osob odpisalo, a jakos nikt mu nie potrafil pomoc tylko jam jedyny. ale ok, koncze swoj monolog Smile

ps juz wiemy kto zaniza poziom inteligencji w polsce - paladynek i spolka
#11
Nie będę się z Tobą kłócił bo forum nie jest od tego ale ja przynajmniej nie robie ludzi w ch*ja jak Ty , nie traktuje ludzi jak nie wiem co a co do mojego poziomu inteligencji to o nią sie nie martw , cześć ; )
[center]MY EK-RP , Pomogłem? Daj Reputa. [/center]

[center][Image: 96856136516772769148.gif][/center]
#12
http://wiki.bmega.net/doku.php?id=add_types

Dodajesz full checka

jak się nie połapiesz to pisz wytłumaczymy po polsku !
#13
po prostu do fullchecka dopisujesz "id sdekow<ilosci sdekow" i tyle Smile wpisujesz oczywiscie bez cudzyslowia jesli chcesz to moge ci to wytlumaczyc na priv, napisz mi pm ze swoim gg jesli jestes zainteresowany Smile


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)