Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 1 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
41 knight
#1
Siemak gdzie bocić 41 knighta skill 61/56 EQ K set, noble axe, tower shield crown helmet . Prosił bym tez o skrypta jak by ktoś miał Wink JEST PACC
#2
Jak zaczales przed 40 taska na mino to idz na yalahar minowce nalepsze exp wbijesz kilka lvli na taska + nose ring jakies 15-20 cc

Scrypt znajdziesz tutaj na forum w zakladce scrypts
Wpisz tylko mino yala i wyskocza ci .,



Pomoglem daj Rep
................ Kliknij TU i zobacz jak CZESIO daje repucika ...............
Pomoglem Daj REPUTA
#3
z takimi skillami to na nomady idz. troche kasy wpadnie
#4
Możesz też na mistrock na cyklopy isc na lewy resp, tam same cyce.
#5
(04-19-2013, 11:16 PM)edwino4 Wrote: Jak zaczales przed 40 taska na mino to idz na yalahar minowce nalepsze exp wbijesz kilka lvli na taska + nose ring jakies 15-20 cc

Scrypt znajdziesz tutaj na forum w zakladce scrypts
Wpisz tylko mino yala i wyskocza ci .,



Pomoglem daj Rep

Tylko że nie mogę dostać się na yalahar... zrobiłem 1 misje explorer society zagadałem do tego npc na edron a captain max nie chce mnie przenieść...
#6
http://www.tibia-wiki.net/wiki/In_Servic...st/Spoiler

odwiedź tą stronę, wykonaj sobie 2 pierwsze misje które są opisane czyli podróże do yalahar i podróże do i, z yalahar

Mały tip dla Ciebie, gdy idziesz po pickaxe to nie rób tego nudnego questa w kazzo tylko poszukaj go w kopalniach np jak się idzie na crusader helmet quest, bardzo często respią się one na ziemi.

Ja zawsze mam 1 system gdy robie knighta, do 55lvl fenrock tortoise, następnie do 75 mistrock cyce, do 110 corym's venore, do 150 goroma gs, no i sea serpenty do xxx lvla.
#7
(04-20-2013, 09:55 AM)Majaki Wrote:
(04-19-2013, 11:16 PM)edwino4 Wrote: Jak zaczales przed 40 taska na mino to idz na yalahar minowce nalepsze exp wbijesz kilka lvli na taska + nose ring jakies 15-20 cc

Scrypt znajdziesz tutaj na forum w zakladce scrypts
Wpisz tylko mino yala i wyskocza ci .,



Pomoglem daj Rep

Tylko że nie mogę dostać się na yalahar... zrobiłem 1 misje explorer society zagadałem do tego npc na edron a captain max nie chce mnie przenieść...


Wykonaj misje gdzie podrózuje sie z i do yalaharu
Jak bedziesz potrzebowal scryptu na mino to napisz dam ci full afka z refilerem manasow i zbieraniem kasy i smieci
Sam na nim jechalem jakies 72 h albo dluzej
Jak cos to napisz tutaj a wysle Ci skrypt na priv




Pomoglem daj REputa
................ Kliknij TU i zobacz jak CZESIO daje repucika ...............
Pomoglem Daj REPUTA
#8
Bardzo bym prosił o tego skrypta na priv Smile bo mam jakiegoś tutaj z forum ale bot staje w miejscu nie nie idzie -.-


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)