Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak Ustawic Bota Zeby Sam Wracał Na Exp?
#1
Exclamation 
Jak ustawić bota, żeby wracał na exp kiedy padnie?
Np tak ze padnie robi wlogowuje sie i idzie na exp.

Pomoże mi ktoś? Z Góry Dziękuje =)
#2
No w zakładce basic functions masz takie coś jak reconect wtedy sam się zaloguje jak padnie. A żeby wracał na exp? Musisz dodać wpt
Pomogłem? Daj reputa, to nic nie boli a ile szczęścia daje: )
I helped? Give reputations, it's don't hurt and how much happiness gives: )
#3
Rozumiem, ale czy jest np. taka opcja ze raz przejdzie te wpt ktore sa zrobione z temple do expa, i potem juz chodzi po expie bo jak ustawie wpt to on przejdzie expa wroci do temple ,pojdzie na expa i tak ciagle. Więc musi być jakaś opcja?

Wytłumaczy mi ktoś jak to poprawnie ustawić? Z Góry Dziękuje REPUT
#4
Zrób tak żebyś respil się w tym mieście co padniesz. w tedy sam Ci poleci na Expa ze świątyni po padnięciu i tak jak kolega wspomniał zaznacz opcje reconect. Ja tak robię i działa tu masz mapy miast i masz napisane gdzie jest tp żeby stać się czlonkiem miasta http://tibia.pl/strona/mapy
#5
Ja Ci kolego nie polecam czegoś takiego bo:
-co jeśli wypadnie ci broń i pójdzie na potowry?
-Co jeśli plecak Ci psadnie nie będziesz miał liny?
Kiedyś mi bot (bo wpt blisko świątyni) po padnięciu szedł z powrotem na exp i 60lvl się zrookował ....
#6
yeti 60 do 0 xd

teraz sa darmowe blessy takze jesli dobrze ustawi bbota to sobie zakupi kolejne blessy.

oddziel expo,depo i droge z temple fullchecklabel.
#7
No własnie ja nie wiem oco chodzi w tym full check label nie wiem co tam wpisac, bo ja chce tylko zrobic tak zeby sam wracal na exp on nie ma nic kupowac nie chodzic do depo tylko zeby sam wracal. I wlasnie nie wiem jak sie oddziela droge na exp tym full check label wytlumaczy mi ktos? Za Pomoc REPUT : )
#8
Pomoże mi ktoś : )?
#9
nie chce mi sie tlumaczyc. poszukaj jakiegos poradnika.
#10
to idzie łatwo wytłumaczyć ale mi się też nie chce tego robić za reputa jednego Big Grin
Since 2010 bbota use.

Jutż nite używtam bto sitę rotbi wietlki sytf i btot scthodzi nta psty ;d jetbać btbotat zaczynam robić własnego i tyle w temacie ;d

T użyłtem bty antglojęzyczni dtebile nite motgli przetczytać tegto.
#11
pff, dzieki za taka pomoc omg sam sobie poradze -,-
#12
http://forums.bmega.net/thread-8880.html


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)