Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
looter nie dziala
#1
Thumbs Down 
How i can configure loot ?! its fking not possible, in left windows in looter i have nothing !! if i write something i cant click loot. whats the problem ?

nie moge skonfigurowac lootera, po lewo w oknie nie mam nic -.- tam powinny chyba byc al itemy ? ale nie ma.
#2
(04-30-2013, 06:10 PM)roofik5 Wrote: How i can configure loot ?! its fking not possible, in left windows in looter i have nothing !! if i write something i cant click loot. whats the problem ?

nie moge skonfigurowac lootera, po lewo w oknie nie mam nic -.- tam powinny chyba byc al itemy ? ale nie ma.

1.Pod lewą tabelką masz małe okienko, w niej wpisujesz nazwe itemka, który chcesz loocić, jak już go wyszukasz, to go zaznaczasz i naciskasz "loot"
2. Jeżeli poprawnie wykonałeś pkt. 1. to dany item powinien znajdować się teraz w prawej tabelce.
3.PRAWA TABELA:
-Pod "Name" masz name itema.
-"BP" (czyli do którego bp ma wkładać dany item ( musi być otwarty ten bp, gdy ustawiasz lootera),
-"DR" - dropable, czyli przemioty które ma wyrzucać na ziemię, jeżeli coś takiego chcesz, to zaznaczasz ten item w prawej tabeli, po czym naciskasz zaznaczasz "dropable" pod tabelką.
-"DP" - czy ma depositować dany item, jeżeli tak, zaznaczasz item w prawej tabeli i zaznaczasz depositable pod tabelką.
-ID - to ID itemu, ale tu Ci nie jest potrzebne raczej, chyba że do sellera.

@Moje zdania mogą być nielogiczne, lecz po całym dniu nauki ciężko mi cokolwiek sformułować.

Mam nadzieję, że pomogłem.

~devas.
#3
Nie nie pomogłeś ani troche bo tłumacze ze w lewej tabeli nie mam nic i nie mogę wyszukać -.- takto wiem jak działa looter bo szukalem odpowiedzi.

co do drugiej części Twojej wypowiedzi to wiem jak wszystko działa bo jak ściagam gotowe skrypty to umiem to przerobić itp.
#4
hmm. Nie wiem co to może być, bo u mnie looter działa.
Ściągnij bbota jeszcze raz.
#5
Spróbuj wpisać tak: ratana i wciśnij "enter" powinno pomóc
Pomogłem? Daj reputa, to nic nie boli a ile szczęścia daje: )
I helped? Give reputations, it's don't hurt and how much happiness gives: )
#6
(04-30-2013, 08:34 PM)varm Wrote: Spróbuj wpisać tak: ratana i wciśnij "enter" powinno pomóc

brawa dla tego pana! dalbym 100 reputow gdybym mógł.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)