Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
blokowanie przez moby
#1
co zrobic gdy chodzi mi po laguna island i go te zaby zblokuja ? czasem zabije a czasem bedzie stal przez 3h bez ruchu.. da rade ktos cos wymyslic?
#2
Też mam ten problem najgorzej jak jeden potwor stanie na wpt to wtedy nic sie nie dzieje. Bot się zatrzymuje i stoi i jak tu zrobic dobry skrypt.
#3
Dodać te żabki do killer list należy Smile
#4
Jak dodam w tiq wszystko to biegnie 5 razy dluzej i kiedys go tak daleko z drogi sciagnelo ze bbot sie zwiesil.
#5
A jak byś spróbował dodać macro że jak bot się nie rusza to resetuje cave, lub jak jest obok Ciebie więcej niż 3 potworki to jebnie exori albo co tam ustawisz?
Pomogłem? Daj reputa, to nic nie boli a ile szczęścia daje: )
I helped? Give reputations, it's don't hurt and how much happiness gives: )
#6
Dodajesz mooby w killerze i wybierasz na nie "Avoid". Bot będzie je bił jak go zblokują.
#7
(05-01-2013, 08:18 AM)yeti1500 Wrote: Dodajesz mooby w killerze i wybierasz na nie "Avoid". Bot będzie je bił jak go zblokują.

Gdzie mam wybrać to Avoid ? nie ma takiej opcji w killerze. jest Avoid KS ale top rzeiceż nie to.

AVOID WYBIERAMY w PRIORITY. REput leci !
#8
a jeszcze pytanie, da się jakoś zrobić że gdy stoi np. 2 minuty to wyłącza i włącza cavebota ?!
#9
Jasne.

Misc.StandTime()>120
Cavebot.Stop()
Cavebot.Start()
#10
Z tym avoid to średnio działa raz działa a raz nie, makro nie pomaga bo wystarczy, ze jeden mob stanie na twoim wpt.
#11
(05-01-2013, 01:46 PM)bartek6949 Wrote: Z tym avoid to średnio działa raz działa a raz nie, makro nie pomaga bo wystarczy, ze jeden mob stanie na twoim wpt.

To macro mi wgl nie działa dodaje je do macros daje active i stoi nawet jak długo to nic nie wyłącza i nie włącza. Dlaczego?
#12
Spróbuj
12000 {Anti Trap Cavebot} Misc.StandTime()>120 Cavebot.Stop() Cavebot.Start()


--Kropek Wink
Give Reputation to this user
Give Reputation to this user
Give Reputation to this user
Give Reputation to this user
If I helped You
#13
@up a po co to ? cofnie sie na zolwie np i nie ma potow - deska ^.- twoj tok myslenia jest do luftu
#14
A co to za problem jest żeby ustawić?
Np. gdy stanie w miejscu i będzie miał odpowiednią ilość manasów żeby wrócić na respa:

12000 {Anti Trap Cavebot} Misc.StandTime()>120 268>50 Cavebot.Stop() Cavebot.Start()


--Kropek ;)
Give Reputation to this user
Give Reputation to this user
Give Reputation to this user
Give Reputation to this user
If I helped You
#15
to ze jak wraca z respa np bo nie mial potow i go zablokuja zaby ,,, to jak wylaczy cavebota i wlaczy spowrotem to moze sie cofnac na expa ^.-

i zmieniles skrypta za 2 razem
#16
@mietek2322
Chyba podałem u góry przykład jak zrobić żeby cavebot się restartował tylko wtedy, gdy jest zablokowany i ma więcej manasów niż 'x'.
Nie wiem czy zauważyłeś ale są 2 osobne posty moje z 2 innymi skryptami, czytaj ze zrozumieniem.


--Kropek ;)
Give Reputation to this user
Give Reputation to this user
Give Reputation to this user
Give Reputation to this user
If I helped You
#17
zauwazylem ty cieciu rudy -.- na poczatku tylko jak stoi 120 sec a pozniej jak ma wiecej niz 50 potow i stoi 120 sec


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)