Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hacked ?
#1
Nie wiem jakim cudem ale właśnie ktoś ojebał mi 70 ek. PC czysty miałem jedyną rzeczą jaką pobierałem to bbot i tibia z oficjalnej strony... 200k + eq poszło się jebać... Czytałem nie raz że to przez tego bota nie wiem czy to prawda ale zaczynam w to wierzyć...
#2
Gościu zastanów się co Ty pierdolisz. Po co Mega by Ci miał hakować jakiegoś nędznego 70 knighta i zarabiać na tym 300k, jak on z jednej licencji bota ma większy profit. Myślenie nie boli.
#3
może coś ściągałeś i był w tym keyloger, albo wchodziłeś na jakieś niezaufane strony. Przyczyn może być wiele
#4
Majaki, wątpię żeby okradł Ci Mega 70ek z 400k około na koncie, w końcu to 15zł, a to aż 1,2 licencje do bota, czyli dla niego nic ;p


--Kropek Wink
Give Reputation to this user
Give Reputation to this user
Give Reputation to this user
Give Reputation to this user
If I helped You
#5
Nie mówię że mnie akurat Mega okradł, nawet tego nie sugeruje.. może w skryptach nie mam pojęcia.. W każdym razie spora strata jak dla mnie to była.
#6
Dawaj na azure :d Kwiatek
#7
Nie macie co komentować, że tylko 70 EK i tylko 400K bo dla kogoś to może być właśnie postać, którą boci dla kasy a kasę zaś przeznacza na questy i zabawe w Tibii, just skupia się na tej postaci i mu jej normalnie szkoda więc BES HEJTUW PLIS.

PS. W hacku to i 20k stracić szkoda.
#8
A może sciągałeś jakies vt lub coś bo z bbota nie mogłeś tego złapać
#9
Moderatorzy powinni z automatu usuwać tak głupie pomówienia ;]

" PC czysty miałem jedyną rzeczą jaką pobierałem to bbot i tibia z oficjalnej strony... "

Śmiech na sali a windowsa to nie masz sterowników ? może keya w .net framework ściągnąłeś zresztą i tak szkoda czasu ;s
Since 2010 bbota use.

Jutż nite używtam bto sitę rotbi wietlki sytf i btot scthodzi nta psty ;d jetbać btbotat zaczynam robić własnego i tyle w temacie ;d

T użyłtem bty antglojęzyczni dtebile nite motgli przetczytać tegto.
#10
Milcz gogol13... Najlepiej jest cisnąć komuś i dojeżdżać.
#11
(05-02-2013, 04:27 PM)Majaki Wrote: Nie wiem jakim cudem ale właśnie ktoś ojebał mi 70 ek. PC czysty miałem jedyną rzeczą jaką pobierałem to bbot i tibia z oficjalnej strony... 200k + eq poszło się jebać... Czytałem nie raz że to przez tego bota nie wiem czy to prawda ale zaczynam w to wierzyć...

eh moje 200k i eq Big Grin ale mi ich szkoda Big Grin tak ciężko do tego doszedłem ręcznie grając Big Grin że nigdy nie wbije 70 lvl Big Grin

Ogarnij sięęęęęęęę
Since 2010 bbota use.

Jutż nite używtam bto sitę rotbi wietlki sytf i btot scthodzi nta psty ;d jetbać btbotat zaczynam robić własnego i tyle w temacie ;d

T użyłtem bty antglojęzyczni dtebile nite motgli przetczytać tegto.
#12
wyjdź.
#13
(05-05-2013, 10:11 PM)Majaki Wrote: wyjdź.

wyszedł bym ale wolę tobie współczuć żebyś nie został z tym sam :] bo jeszcze z
okna skoczysz ... czy coś a nie chcę robić problemu twoim sąsiadom z plamą na
zajebistym chodniku ...


[Image: mediolan_duomo_zdachu_6771.jpg]
Since 2010 bbota use.

Jutż nite używtam bto sitę rotbi wietlki sytf i btot scthodzi nta psty ;d jetbać btbotat zaczynam robić własnego i tyle w temacie ;d

T użyłtem bty antglojęzyczni dtebile nite motgli przetczytać tegto.
#14
Fajny ten chodnik ale skończcie panowie. Na bank ściągnąłeś jakies trefne vt/ts lub jakis ip changer.
Please give me reputation if I helped you.
#15
a Ja zgodzę się z kolega co do hacków, moze nie tyle co sam typ od bbota ale w skryptach jakoś. Bo sciagnelem skrypta, za 2h puste konto, wczoraj na noc wzielem tez drugi raz wpt bo sie spieszylem i tylko sciagnelem i postawilem na noc rano juz czyste konto. Razem to na ok 80 cc w dupe juz jestem
#16
a znacie się trochę na skryptach ? na xerenie swego czasu robili tak że w wpt bylo po prostu ze wysyla all kase na jakas tam postac. ale też nie zawsze każdy z xereny ściągał ;d przejrzyjcie te skrypty
#17
@Roofik5
True, dlatego lepiej uważać ;)

A jeśli chodzi o keyloggery w skryptach, to wątpię żeby ktoś takowy zamieścił, bo nie słyszałem jeszcze o keyloggerze w rozszerzeniu .bbot, które lajtowo działa jako skrypt, nic go nie wykrywa a mimo to jest to keylogger.


--Kropek ;)
Give Reputation to this user
Give Reputation to this user
Give Reputation to this user
Give Reputation to this user
If I helped You


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)