Thread Rating:
  • 4 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowy Bot knight
#41
(05-20-2013, 10:12 PM)buska Wrote:
(05-05-2013, 11:17 AM)Pinio Wrote: No cóż, przez najbliższych kilka dni chyba niewiele screenów będzie. Myślałem, że sobie pobocę afk ucząc się do matury, ale niestety upierdolił się mnie nasz kolega z forum - buska.

14:52 Xarfenix [62]: liz mi kuke
14:52 Xarfenix [62]: kule
14:53 Xarfenix [61]: od kogo jestes parcelu
14:56 Xarfenix [61]: spierdalaj cwelu
14:56 Xarfenix [61]: lizac dupe co
14:58 xxxxxxxx [xxx]: powiedz mi tylko czy jestes buska z forum bmega
14:58 Xarfenix [61]: tak
14:58 xxxxxxxx [xxx]: haha
14:58 Xarfenix [61]: ojebiesz mi kolbe?


Skąd się tacy debile biorą? Smile kto to płodzi? ;D

Chciałbym ci oznajmić że to nie ja, a zanim zaczniesz pochopnie kogoś osądzać pierw może spytaj albo jakieś pw ?

No cóż, wnioskowałem to po tym dziwnym tekście "parcelu", którego Ty swego czasu użyłeś tutaj na forum, no i reszta wypowiedzi też była na podobnym do Twojego poziomie. Poza tym, jak widzisz w załączonym cytacie, spytałem się tamtego gościa, czy on jest buska z forum bmega i jak również widać, on to potwierdził. Więc nie mów, że osądziłem pochopnie, bo miałem podstawy, by sądzić, że to Ty.
#42
Wystąpił niespodziewany problem. Skończyła się licencja BBota i nie mam za bardzo jak kupić póki co. Chyba, że ktoś z Was ma do sprzedania za kasę na Aldorze?
#43
Moze i masz racje ale nie wypowiadaj sie co do mojego poziomu a dlaczego nie bd komentowal bo niechce mi sie tu spamowac tak jak w temacie pandori, byl wasz cas pokazaliscie sie juz i znasz moja ocene na wasz temat.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)