Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[ALL PROF]Wasps Ab'Dendriel | CashMaker
#1
Polski:

Witam, chciałbym zaprezentować wam prosty skrypcik na waspy Ab'Dendriel. Chodzi po wszystkich piętrach.

Min lvl: 8 (Polecam od 10+ ponieważ szybciej się biega)
Refiller: Brak.
Bankier: Brak.
Exp: 5-10k/h

Przed uruchomieniem bota polecam zaopatrzyć się w 100 brown mushroms = 8h bocenia + skillowanie mlvla oraz min. 250 oz. capa przed większym huntem.

8h=60-100 HoneyCombs!

START DP AB'DENDRIEL!

English:

Hello, I would like to show you a simple little script to wasps ab'dendriel all floors.

Min lvl: 8 (I recommend 10 + because the faster it runs)
Refiller: None.
Banker: None.
Exp: 5-10k/h

Before starting the bot recommend getting the 100 brown mushroms = 8 hours bot + mlvl training and min. 250 oz. cap before more hunt.

8h=60-100 HoneyCombs!

START DP AB'DENDRIEL!


Attached Files
.bbot   [ALL]Wasps Ab\'Dendriel by KubaRS.bbot (Size: 6.3 KB / Downloads: 438)
Please reputation if you like my script!


#2
Z doświadczenia wiem, że lepiej zrobić depositera, jak ma np. 5-10 combów. Daleko nie jest, a przynajmniej bezpiecznie. No chyba, że ktoś ma blessy, to można zrobić bez depositera.
#3
Nie trzeba, depositer aczkolwiek jest, ale do depo wraca gdy skończy mu sie cap, szanse na dead przy braku brown mushrooms na 12-13 lvlu i skillach 20/20 wynoszą 0. W sumie jest ale skrypt go nie używa, na 100 grzybkach spokojnie można expić 8h, aczkolwiek polecam na nocke 130-140 grzybów, healing ustawiony jest pod knighta.
Please reputation if you like my script!


#4
ziomek chodzilo o pk Smile
tak samo jak na swampach nikt nie lata z medicinami az mu sie cap skonczy tylko odnosi co kilka
#5
W sumie o tym nie pomyślałem ponieważ gram na świecie n-pvp Smile
#6
ale to możesz ustawić sobie że od tylu i tylu cap ma iść i tyle : )
Pomogłem? Daj reputa, to nic nie boli a ile szczęścia daje: )
I helped? Give reputations, it's don't hurt and how much happiness gives: )
#7
zajebisty skrypt kolego Smile


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)