Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SKRYPTY DLA RP
#1
Pierwszy skrypt dla rp to corymy veno
bez refillera ;]
bierzecie 10 stealth ringow i royalki ile sie zmieci
bocilem od 50 do 100lvla
exp do 50k/h dochodzi.
loot 10k/h
bardzo szybko mozna zarobic na pacca albo itemki Smile w 2 tygodnie zarobilem na tym skrypcie 700k. lvl tez bardzo ladnie leci.. niestety to nie jest skrypt full afk bo nie ma w bbocie funkcji brania royalkow/stealth ringow z depo.. postac loga gdy 5 royalkow zostaje wiec nie trzeba sie martwic o deda, gdy nie bedzie kogos przy kompieSmile
POLECAM
jak skrypt dziala to prosze o reputki

.bbot   11corymy.bbot (Size: 5.27 KB / Downloads: 81)
skrypta zalaczacie na corymach jak od pz lecicie w gore do dziury i pozniej jeszcze raz schodzicie dziura w dol Smile mam nadzieje ze znajdziecie to miejsce bez problemu.. wrazie czego wkleje pozniej mapke chociaz mysle ze nie bedzie potrzeba
#2
*bump
#3
"skrypty"? zamiast robic nadzieje ludziom ze wrzucasz 25 skryptow to napisz Coryms venore [rp] a nie jakis shit....
#4
wzieles skrypta z forum, wyjebales depo i ref z knighta zmieniles atak i dodales protektora, lipa z miodem.
[Image: 0_0_823577059_Wiosna_przyszla_przez_xawery_middle.gif]
#5
chyba Cie cos pogielo... skrypt robiony przeze mnie w 100%... pewnie ze sa tutaj takze skrypty dla ekow itp... ale nie oskarzaj mnie o plagiat. jakbys nie zauwazyl to jest tutaj takze kilka wpt na tarantule ph i ich tez oskarzysz o plagiat?
jak to mowia: "twoj argument jest inwalida"


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)