Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z dojściem na fibule
#1
Hejo,

mam pare skryptów na fibulkę, dokładnie roty i tutaj jest jeden problem, w każdym temacie ziomeczki piszą: 'odpalasz za drugimi drzwiami i działa tak zajebiście, że jeszcze dziś sobie zrobisz dobrze' otóż NIE, nie działa mi ani jeden w miejscu gdy bot ma zejść do jaskini prowadzącej z thais do fibuli, właściwie to nie, schodzić - schodzi ale w jaskini już bije cave raty, które tam okupują kąty i stoi świecąc mi prosto w twarz napisem, że nie pójdzie, NIE BO NIE, destination coś tam i over, taki oto złośliwy bot.

Teraz konkluzja mordeczki wy moje kochane, CO MAM ZROBIĆ, ŻEBY MÓC IŚC SPAĆ DALEJ A TEN DZIAD TAM ZŁAZIŁ, bo mnie już krew zalewa i zaraz chyba zaczne ćwiczyć jogę (no homo).

Za pomoc REP+ or ewentualnie jakaś foteczka mojej siostry pod prysznicem, heheczki, cheers!
Please give me reputation if I helped you.
#2
jak odpalasz w thais dp i nie działa full afk ... to co za różnica czy odpalisz go w dp czy za 2 drzwiami .. jak i tak będzie robić kółko a i tak później nie zejdzie tam gdzie masz problemy...
Since 2010 bbota use.

Jutż nite używtam bto sitę rotbi wietlki sytf i btot scthodzi nta psty ;d jetbać btbotat zaczynam robić własnego i tyle w temacie ;d

T użyłtem bty antglojęzyczni dtebile nite motgli przetczytać tegto.
#3
gogol13 pierwsze 13 postów na forum w polskim dziale należy do ciebie, nic nie wnoszą a więc pytam jakie mają zastosowanie? Czy to co mi napisałeś mi pomoże?! otóż maluszku mój, NIE, NIE POMOŻE ponieważ napisałem to w poście wyżej, może nie czytałeś, nie wiem, żyćko, pozdrawiam przecież.
Please give me reputation if I helped you.
#4
Masz tu skrypt naktórym ja boce i jest full afk, wszystko mi działa.


Attached Files
.bbot   [Kimoszin] [Fibula] Rotworm and Carrion Worm ~ Depositer ~ Reffiler.bbot (Size: 14.72 KB / Downloads: 26)
Pomogłem? Daj reputa, to nic nie boli a ile szczęścia daje: )
I helped? Give reputations, it's don't hurt and how much happiness gives: )
#5
Dzięki, dzieki panie grochu, ogólnie na Olympie to tam jest szał ciał i zgrzytanie zębów o suchy beton jeśli chodzi o exp bo latam 20 kiną i nijak mają się moje hity do tych 50 knajtów psia mać! Ale nie rezygnuje, przecież nie ja expie Big Grin
Please give me reputation if I helped you.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)