Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
81 Knight
#1
Mam do Was pytanie, gdzie mogę postawić 81 knighta na faccu ze skillami 75+, eq:
plate set, hive scythe
chodzi mi o to żeby była dobra kasa, exp jest nie ważny.
corymy odpadają, na serwerze na którym gram wszystkie respy są tak zajebane botami że to sie w pale nie mieści... za pomoc odwdzięczam się reputem Wink
#2
guardy , dragi , cyclopy , facc tomba ;x
#3
usunął bym tylko dragi reszta jak wyżej .. guardy, cyce, facc tomb , DC, deeplingi
Since 2010 bbota use.

Jutż nite używtam bto sitę rotbi wietlki sytf i btot scthodzi nta psty ;d jetbać btbotat zaczynam robić własnego i tyle w temacie ;d

T użyłtem bty antglojęzyczni dtebile nite motgli przetczytać tegto.
#4
Mount Sterrum, na ghoule itp mam tam 4k/h + itemy czyli gdzieś kolejny 2-3k razem daje około 7k/h czyli przyzwoity zarobek
Pomogłem? Daj reputa, to nic nie boli a ile szczęścia daje: )
I helped? Give reputations, it's don't hurt and how much happiness gives: )
#5
Guardy, zrob sobie porzadny skrypt z loceniem steel helmet itp i sellerem to nawet 7k+ ci kasy na h wyjdzie.
#6
A ja z kolei obstawił bym skrypt na deepling scouty, niezla kasa tylko exp w granicach 30-35k/h, ale Tobie na tym nie zalezy wiec niema problemu Smile
Yours
Czorsen
#7
a ma ktoś może mordy skrypt na facc tomb? tak by biegał na ostatnim poziomie, schodził na dragi i refillował się/sprzedawał loota Smile
#8
Tutaj masz skrypta mojego własnego na Deepling Scouty, dobra kasa jest a ludzi niezbyt dużo ;)
http://forums.bmega.net/thread-12594.html
Jak już ściągniesz i będziesz używać to wiesz co się należy ;)


--Kropek ;)
Give Reputation to this user
Give Reputation to this user
Give Reputation to this user
Give Reputation to this user
If I helped You


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)