Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Goblin Ab'dendriel. Full Resp! Full afk
#1
Witam !
Wstawiam wam skrypta na gobliny Ab. Bot biega praktycznie na całym respie nawet w podziemiach tam na quescie Big Grin

Najlepiej bocić tam tak 10/15 knightem z p setem, serpent swordem i jakimś lepszym shieldem.

Potrzebne jest main bp, bp na kase i w depo bp na itemy.

LECZENIE I MANA TRAIN SAMI USTAWCIE!!

od 15 hp, 10 capa wraca do depo deposituje itemy, wpłaca/wypłaca kase, kupuje do 25 hp i wraca na respa.

Zrobiony na 100% AFK

ZAPOMNIAŁEM DODAĆ!!!


exp: od 5 do 9 k/h

kasa: ? (nie wiem gdyż są różne ceny ss na serwach)


Attached Files
.bbot   Gobliny Full.bbot (Size: 10.37 KB / Downloads: 196)
#2
Lata tam gdzie power ring quest i na powierzchni?
Please give me reputation if I helped you.
#3
(05-07-2013, 05:50 PM)Apausfo Wrote: Lata tam gdzie power ring quest i na powierzchni?

tak

Screen z bota Smile


Attached Files Thumbnail(s)
   
#4
Zaraz przetestuje, póki co REP+.

#EDIT

Zajebisty skrypt, póki co najlepszy na forum, należy się REP+ bezsprzecznie Smile

#EDIT2

Mógłbyś dla mnie zrobić bez kupowania potów? troche to męczy jak latam tam 30 druidem z FS i nic mi nie zabierają a te poty tylko cap zabierają?!

#EDIT3

Nie działa mi depositer, znaczy full check, włącza się piknięcie i alarm, idk, idk, idk why.
Please give me reputation if I helped you.
#5
(05-07-2013, 07:49 PM)Apausfo Wrote: Zaraz przetestuje, póki co REP+.

#EDIT

Zajebisty skrypt, póki co najlepszy na forum, należy się REP+ bezsprzecznie Smile

#EDIT2

Mógłbyś dla mnie zrobić bez kupowania potów? troche to męczy jak latam tam 30 druidem z FS i nic mi nie zabierają a te poty tylko cap zabierają?!

#EDIT3

Nie działa mi depositer, znaczy full check, włącza się piknięcie i alarm, idk, idk, idk why.

no oczywiście, że mogę Smile napisz mi na privie co ma robić i wgl to go zrobie Smile

a teraz pracuje na skryptem 35lvl D/S na cyclopy z stalagmite
#6
Proszę Smile nie kupuje potów, biega tak samo, leczenie sam ustaw Tongue i nic nie pika! Big Grin


Attached Files
.bbot   Gobliny Specjalne.bbot (Size: 12.74 KB / Downloads: 76)
#7
Dzięki wielkie, zaraz biorę się za testowanie Smile leci REP.
Please give me reputation if I helped you.
#8
Wersja tego skryptu dla paladyna bez PK alarmu bo wkurza i freezuje bota.

+ Kupuje 5 spearów

-- Prosiłbym o przerobienie aby wybierał kasy tyle ile brakuje do zakupu spearów i żeby kupował tylko tyle spearów ile brakuje do 15


Attached Files
.bbot   Gobliny Paladin.bbot (Size: 11.19 KB / Downloads: 28)
#9
(05-09-2013, 03:35 PM)vakacjus Wrote: Wersja tego skryptu dla paladyna bez PK alarmu bo wkurza i freezuje bota.

+ Kupuje 5 spearów

-- Prosiłbym o przerobienie aby wybierał kasy tyle ile brakuje do zakupu spearów i żeby kupował tylko tyle spearów ile brakuje do 15

Proszę Smile


Attached Files
.bbot   Gobliny Paladin.bbot (Size: 11.19 KB / Downloads: 54)


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)