Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
nowa wersja bota 15.0
#1
witam . od kad pobralem aktualizacje bot ma jakies dziwne zawiasy . idzie po wpt staje na kilka sec i idzie dalej i tak co chwile przed updatem bbota tego nie bylo .. . wie ktos moze o co chodzi da sie t ojakos zrobic czy to wina bota ?
#2
ja tak mam na jednym skrypcie a na drugim juz wporzadku. Ale i tak obstawiam wine bota, po prostu tak mega zrobił i juz
Pomogłem? Daj reputa, to nic nie boli a ile szczęścia daje: )
I helped? Give reputations, it's don't hurt and how much happiness gives: )
#3
ja z 9 mckami mam wszystkie które się zatrzymują ... pierwszy raz mam tak poważny problem z bbotem ...
Since 2010 bbota use.

Jutż nite używtam bto sitę rotbi wietlki sytf i btot scthodzi nta psty ;d jetbać btbotat zaczynam robić własnego i tyle w temacie ;d

T użyłtem bty antglojęzyczni dtebile nite motgli przetczytać tegto.
#4
no wlasnie mi tez na kazdym mcku.
ale widzialem ze tam narzekaja na to w angielskim temacie wiec mysle ze to poprawia predko...
#5
Sluchaj problem tkwi w bbocie, i niestety nic na to nie poradzisz dopoki nie wyjdzie nowa wersja, ja rowniez mam tak samo.
Yours
Czorsen
#6
straszne to jest Tongue ale przynajmniej dobrze ze sie bot nie wiesza i bije potworki :d
Since 2010 bbota use.

Jutż nite używtam bto sitę rotbi wietlki sytf i btot scthodzi nta psty ;d jetbać btbotat zaczynam robić własnego i tyle w temacie ;d

T użyłtem bty antglojęzyczni dtebile nite motgli przetczytać tegto.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)