Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
30-35 EK 52/47 facc
#1
Witam mam 31 lvl i jestem knajtem skille mam 52/47 i szukam jakis skryptow dla faaca na zarobek i w miare dobry exp i najlepiej full afk.
Cyklopy mam zamiar na mount sternum w thais ale to od 40.
Proszę o skrypty itp. Daje Rep.
Dzięki!
#2
Hmm może zamek, AB? Amazon camp fajny exp i zarobek : ) Fibula dobry zarobek, oraz Mount Sterrum - kasa duża, exp mały
Jeśli pomogłem daj REP : )


Attached Files
.bbot   Zamke AB.bbot (Size: 7.73 KB / Downloads: 39)
.bbot   [EK] Amazon Camp by Dexter.bbot (Size: 10.34 KB / Downloads: 47)
.bbot   [Kimoszin] [Fibula] Rotworm and Carrion Worm ~ Depositer ~ Reffiler.bbot (Size: 14.72 KB / Downloads: 54)
.bbot   MS -2 -3 depo bank by Warr.bbot (Size: 11.19 KB / Downloads: 31)
Pomogłem? Daj reputa, to nic nie boli a ile szczęścia daje: )
I helped? Give reputations, it's don't hurt and how much happiness gives: )
#3
Na fibule to do 25 i pyka moim zdaniem lecz dla nooba sprawdze ten skrypt bo poprzedni mi sie zawieszał przy studni co do amazon camp to tez bardziej tak 20-30 lvl jak sie nie myle a mount sternum to tam gdzie te ghule czy cyklopy?No i zamek co tam jest bo tez slabo kojarzeSmile
Repa dam jak powiesz Big Grin
#4
Zamek, czyli berserker, mino guardy, mino, trolle, i dwarfy(to jest zaraz obok AB), Mount Sterrum chodzi tam gdzie ghoule, bonelordy, mumie
Pomogłem? Daj reputa, to nic nie boli a ile szczęścia daje: )
I helped? Give reputations, it's don't hurt and how much happiness gives: )
#5
Zamek pełno botow wiec nie skorzystam co do ms to sproboje i masz repa za checi :>
Czekam na dalsze propozycje aktualnie juz 34 lvl.

36lvl czekam!
aktualnie boce na ghostland w carlin szukam cos lepszego.
#6
Refresh
Juz mam 51 lvl PACC i expie na mutated human w yalahar, ale pełno osob tam biega znacie jakies expa na ten level ? dodam, że mam dobre eq i skile mierne.
Najlepiej zeby bylo mniej osob i dobry exp i zarobek.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)