Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dark Cathedral
#1
English:
Script for dark cathedral with depositer and refiller. It collects maces, swords, brass armors etc. and throws in one point, under one of trees west of DC. You can remove this poing from cavebot and then bot will sell everything in venore.
It refills 40 mana potions and 30 health potions.
It walks generally on -1, also kills few rotworms to collect food. It doesn't go to cave with tarantulas.
On my 30 knight with 50 sword fighting I had 20k/h after 5 hours Smile

Polish:
Skrypt na DC z depositerem i refilerem. Zbiera złom i wyrzuca go w jednym miejscu pod drzewem, na lewo od DC, koło tego domku. Jak się usunie z waypointow punkt zwiazany z wyrzucaniem tego, to bot sprzeda wszystko u NPC. Refiluje do 40 many i 30 hp. Biega po całym -1, poza tym wchodzi do cave'a z rotami do cave'a z ghoulami i z slimami. Nie idzie na tarantule.
Na 30 knighcie z 50 swordem miałem 20k/h po 5 godzinach bocenia.


Attached Files
.bbot   DC bez tarantul.bbot (Size: 18.35 KB / Downloads: 141)
#2
A tak to wygląda po 14h bocenia 100% afk Smile
[Image: skrypti.png]
#3
Daj całego ss z wynikiem zabitych potworków.
Czekam na twój skrypt na -2. Zapowiada się ciekawie.

Bez tarantul?? Ja tam na ss widzę tarantula egg.
POMOGŁEM!? DAJ REPUTA!!!
#4
(05-12-2013, 09:13 AM)AcruEdge Wrote: Daj całego ss z wynikiem zabitych potworków.
Czekam na twój skrypt na -2. Zapowiada się ciekawie.

Bez tarantul?? Ja tam na ss widzę tarantula egg.
[Image: stanrd.png]

Bez tarantul w tym sensie, że nie wchodzi do tej jaskini z tarantulami na dc. Ale wracając z dc siłą rzeczy trafia na tarantule, więc je zabija.
#5
Jak mi się stamina naładuje to przetestuje Wink
POMOGŁEM!? DAJ REPUTA!!!
#6
i jak można stawiać spokojnie na afk?Big Grin
#7
(05-13-2013, 12:04 PM)Kazaczo Wrote: i jak można stawiać spokojnie na afk?Big Grin

Ja już łącznie ze 40h afk na nim bociłem i wszystko ok Smile
#8
też już testowałem ale latał tam jakiś gość i słaby exp miałem więc wyszedłem Big Grin
#9
I started test now with 42 knight Wink


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)