Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bot - Zacina się
#1
Exclamation 
Witam!

Mam pytanie a zarazem prośbę do Was jak to rozwiązać,
bot lata sobie i bije 1 monstera dobija go do deep red zaczyna uciekać w kąt a po drodze jest 2 monster przerzuca się na drugiego monstera zabija go a ten pierwszy co niedobił go np. stoi w kącie i bije go na dystans, bot staje nic nie robi oprócz leczenia, ma go zaznaczonego ale nie dobiega, w taki sposob juz kilka razy placka zaliczyłem więc postanowiłem cos z tym zrobić Wink

Z góry dzięki! Heart
#2
może sproboj w opcjach wylaczyc auto chase off i zaznacz follow w tibi i potworki ustaw na 0 distanse powinno pomoc Smile
#3
Chase off zawsze pomaga, więc to raczej to bedzie xD
Pomogłem? Daj reputa, to nic nie boli a ile szczęścia daje: )
I helped? Give reputations, it's don't hurt and how much happiness gives: )
#4
Znalazlem wczesniej odpowiedz w innym temacie, jak narazie jest git więc dzięki Big Grin
#5
BUMP! Kuuuuurde dalej to samo ;/
#6
jesli zrobisz jak Ci napisali wyzej bedzie ok.

chase off > zaznacz follow w tibi > w killerze all na 0
#7
Ja mianowicie mam coś takiego, że bot zabije moba i stoi "jakby" kratkę wcześniej i się nie może ruszyć do czasu jak kliknę myszką, albo wcisnęna na klawiaturze przycisk "Esc". Czemu tak się dzieje?
#8
(05-13-2013, 09:56 PM)Kajtek Wrote: jesli zrobisz jak Ci napisali wyzej bedzie ok.

chase off > zaznacz follow w tibi > w killerze all na 0

Kajtek napisał wam najlepszy sposób zawsze go używałem jak nawet nie było tych funkcji distance ;P czy coś na knighta zawsze to jest najlepsze rozwiązanie :]
Since 2010 bbota use.

Jutż nite używtam bto sitę rotbi wietlki sytf i btot scthodzi nta psty ;d jetbać btbotat zaczynam robić własnego i tyle w temacie ;d

T użyłtem bty antglojęzyczni dtebile nite motgli przetczytać tegto.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)