Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kazorodoon cash maker 35lvl+ DEPOSITER & REFIL 100% AFK
#21
To ma ktoś tego screena z nocki?
#22
Exp - 12k/h
Loot - 500gp/h + 3k w items okolo. Ogólnie mało opłacalny exp lepiej pójść na ghoule i skielety kolo thais wiecej jest kasy lecz ludzi tez.
#23
Maly exp, ponieważ skierowany skrypt jest na zbieranie kasy. Głównie w itemach.
Sprzedany loot daje dobry wynik
#24
Naprawdę dobry skrypt. Od wczoraj lata tam mój 50 knight i jest ok. Puściłem go na noc i rano patrzę do depo a tam 8bp loota Smile Ilośc potów zmienić w cavebocie czy w variables? Zdarzyło mu się 2 razy zaciąć przy schodach w kazoo. Jak się to powtórzy to wrzucę screena. Reput poleciał Smile

P.S: Battle shielda nie było w looterze.
[Image: Bez_tytu_u.jpg]
Przez wczorajszą noc 2 razy się zaciął, dzisiaj jeszcze ani razu.
#25
(05-16-2013, 09:41 PM)kamill Wrote: Naprawdę dobry skrypt. Od wczoraj lata tam mój 50 knight i jest ok. Puściłem go na noc i rano patrzę do depo a tam 8bp loota Smile Ilośc potów zmienić w cavebocie czy w variables? Zdarzyło mu się 2 razy zaciąć przy schodach w kazoo. Jak się to powtórzy to wrzucę screena. Reput poleciał Smile

Postaram się to naprawić, sprawdzę co się dzieje Smile
Aby zmienic ilość potów noszonych w pleacaku, w Variables zmienić trzeba
hpmax=...... w miejsce kropek wstawic odpowiednia ilość np. 20,30 lub 100 Tongue Wtedy tyle potionów będzie kupował jeśli zabraknie, na lvlu tym wyższym raczej strata wynosi 0, widać jedynie zyski Smile
#26
Do teraz jeszcze się nie zaciął a lata cały czas. Widocznie jest to losowe. Co do potków to już sobie sam poradziłem - kupuje 30 strongów. Oczywiście ich nie zużywa, ale na wypadek pk się przydadzą.
#27
Leci reput dobry script Smile
#28
Siema, fajny pomysł, mam kilka ale. Nie było by lepiej żeby sprzedawał loota odrazu ? Fajna sprawa z wagonikami, ale nie używasz drugiej stacji. Pytanie mam też czy opłaca się bolty zbierać. Postaram się zrobić podobny skrypt. Mimo wszystko trochę czasu poświęciłeś, wiec nie ma co się przypierdalać. Kawał dobrej roboty. Leci reput odemnie.
#29
Witam. Przerobiłem twój skrypt - sprzedaje możliwego loota, resztę wsadza do depo. Tutaj dodałem temat: http://forums.bmega.net/thread-17124.html
#30
Anyone could say how much profit per hour or day, there is? Also what exp per hour.
I'm at the moment using 5 MC, 4 knight and 1 sorcerer/druid at Salamander Venore, they all under 40+.
I want to change location, but only if there is more profit than at Salamanders Smile

Kamill could you edit you thread? Smile
[Image: sGmYH7p.png]

_____________________________________________
#31
Spoko skrypt. Przez ~7h bocenia zapelnil 9bp w depo.
Exp to około 13k/h na 48 knighcie. Profit jest, ale jaki tego nie wiem.

Leci reput Smile
#32
@Seeken - I added only seller to Sulfarinol's script. On 68 knight i got about exp ~16k/h, i don't know profit.
#33
http://imageshack.us/photo/my-images/13/3l3.jpg/

screen po 10h, co zresztą widać. Smile
#34
(06-25-2013, 02:54 PM)kamill Wrote: @Seeken - I added only seller to Sulfarinol's script. On 68 knight i got about exp ~16k/h, i don't know profit.

Fine, but i'm stucking at -4, near to ropeplace. In the screen i can see "There is no way". That's just mine problem or you all had it?
[Image: sGmYH7p.png]

_____________________________________________
#35
@Seeken - It's working fine to me... I don't know what happens to you, but there's an "stucked" macro added to the script. Do you have selected correct rope?
#36
Yes i do. I don't know what happen. Im gonna check it soon Smile
[Image: sGmYH7p.png]

_____________________________________________


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)