Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Amazon camp
#1
Cześć.
Mógłby mi ktoś przerobić tego scrypta http://forums.bmega.net/thread-12145.htm...p+sorcerer
na sorcera ? (jak ma mniej niż np 5 mp wraca do miasta i dokupuje do 50, zostawia gp w banku )
+ opisać z jaką rózgą najlepiej bocić posiadam 43 maga
#2
Od kiedy magiem się boci rózgą, lol, fire sword/axe człowieku.
Please give me reputation if I helped you.
#3
Nie chcę bocić bronią białą ;<
#4
(05-23-2013, 08:29 PM)Apausfo Wrote: Od kiedy magiem się boci rózgą, lol, fire sword/axe człowieku.

A no na przykład mi się przydaje to na 190msie, nakładam sova by mieć więcej defa
#5
Buśka ja boce nowym sorkiem na larvach z rózgą Tongue i jest mi z tym dobrze Tongue waste kasy ale mlvl up i wg Tongue
Since 2010 bbota use.

Jutż nite używtam bto sitę rotbi wietlki sytf i btot scthodzi nta psty ;d jetbać btbotat zaczynam robić własnego i tyle w temacie ;d

T użyłtem bty antglojęzyczni dtebile nite motgli przetczytać tegto.
#6
^only wtedy, indeed, alternatywą jest też macro na zmiane rózgi na broń lub odwrotnie przy X many.

Code:
1000 {Rod in Hand} Self.Mana>=100 Self.Equip.LeftHand(IDROD)
1000 {Sword in Hand} Self.Mana<50 Self.Equip.LeftHand(IDSWORD)
Please give me reputation if I helped you.
#7
(05-23-2013, 09:13 PM)Apausfo Wrote:
^only wtedy, indeed, alternatywą jest też macro na zmiane rózgi na broń lub odwrotnie przy X many.

Code:
1000 {Rod in Hand} Self.Mana>=100 Self.Equip.LeftHand(IDROD)
1000 {Sword in Hand} Self.Mana<50 Self.Equip.LeftHand(IDSWORD)

nie rozumiem po co to wkładałeś pytanie w temacie jest inne ;o

On chce rózgą a nie swordem lol

już mi się nie podobasz ... Undecided
Since 2010 bbota use.

Jutż nite używtam bto sitę rotbi wietlki sytf i btot scthodzi nta psty ;d jetbać btbotat zaczynam robić własnego i tyle w temacie ;d

T użyłtem bty antglojęzyczni dtebile nite motgli przetczytać tegto.
#8
Usune to bo rzeczywiscie zasmiecam forum.
Please give me reputation if I helped you.
#9
Wydaje mi się, że prosiłem o co innego ... Mianowicie przerobienie tamtego scrypta na maga.
A wy się tu zaczynacie kłócić. Proszę was o to abyście nie pisali bezsensownych postów, ten temat nie jest od tego.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)