BBot - The best bot of the world

Full Version: BBot a MC
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Witam!
Mam pytanko, jeśli boce jednym charem i wlacze druga tibie poprzez mc w kliencie bbota, ale nie bede nim bocil(main char) ( uzywam bbota tylko do odpalenia 2 tibii) nie bede ustawila zadnych "pomocy" itp.
Jest szansa na bana? W ogóle jaka jest szansa ze bana mozna dostac uzywajac bbota?
Pozdro!
według mnie szanse masz tylko na charze ktorym bocisz a na main charze mozesz dostac bana jak uzywasz bota do lootera healera
Jak nie będzię BBOT współgrał z klientem maina to czemu miałbyś dostać bana Smile
wg mnie masz te same szanse na bocie i ręcznym expieniu... nie raz było to poruszane.. nie ma algorytmu do wykrywania bota... przez Cipsoft.. bo jak to rozróżnić ....
co bo pójdzie na około to znaczy że bot ?

a może że dlatego że pójdzie prosto do dziury...
przez MC nie zostaniesz zbanowany jeżeli korzystasz z tego Mega... bo ono używa "PIASKOWNICY" przez co nie ingeruje w klienta jak inne MCki (no nie wszystkie)
Dlatego werdykt mój brzmi....

tra tra tra tra tra ...

Nie dostaniesz bana Big Grin
Dziękuję wszystkim za odpowiedzi
Rep dla gogol za najkonkretniejszą odpowiedź Smile
Jeszcze mi przyszła do głowy jedna kwestia.
Jeśli mam powiedzmy 3-4cashmakery i mam je wlaczone poprzez Bmakro mc, to czy jesli załączę tylko 5 klienta tibii dla main chara, nie będę na nim używał bota ( będę używał tylko do włączenia klienta tego piątego) to jest szansa jakiegoś "połączenia" mojego maina z cashmakerami? w sensie po IP albo jakieś logi, nie wiem jak to działa Smile
Czy co polecacie? Bo po prostu main jest troche sporo warty i boję się go stracić Wink

OFC za odp reput Smile
Jak tak robiłem jak jeszcze grałem ręcznie na mainie. Jęśli nie włączysz bota na maina to nic ci nie grozi.
Dzięki za odp, ale czy jeszcze ktoś może coś więcej powiedzieć?