BBot - The best bot of the world

Full Version: Jaką wybrać postać ?
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Siemka , mam problem , otóż nie wiem jaką wybrać postać pod bota ms czy ed ?
zależy mi na szybkim , samodzielnym expieniu ( hajs sie nie liczy bo na profesjach magicznych mozna zarobic dopiero na 90lvl+) . Grałem ek jednak zrobie go i tak dodatkowo zeby grac nim na facc , a pacc wole zostawic na postac magiczna .
Jesli ktos pomoglby mi wybrac i uzasadnic to bylbym bardzo wdzieczny. Z góry dzięki i piąteczka : )
ms ms ms ma lepsze zywioly vis/flam
Pod expa oczywiscie Sorcerer dlaczego? visy oraz flamy, bo na wiekszym lvlu bd zapewne expic na waterach czy dlach a sorc bardziej sie w nie wbija co daje szybszy exp oraz powoduje szybsze zabicie monstera itp. Big Grin


Pomoglem? plx rep+
a są na ms'a jakieś dobre skrypty czy będzie problem żeby coś ciekawego znaleźć ;d ?
"zależy mi na szybkim , samodzielnym expieniu"

Od razu bym brał RP Smile
ale chodzi mi o "samodzielne" expienie w sensie że nie potrzebuje blokera czy innego shootera ; )
oczywiście wszystko na bocie ;p
Na poczatku problemow nie bd napewno bo sa skrypty na rotwormy, earthy, watery, nighstalkery czy necro ale tak juz na 80-100 zaczyna sie komplikacja botowania maga na bbocie, lecz wydaje mi sie ze zanim dobijesz ten lvl mega juz zajmie sie tym Big Grin
No to jak na bocie to nie na tym Tongue ten bot nadaje się na knajta na wyższym levelu bo ms/ed/rp to cieżko.
Kurcze ;d zrobiłem sobie ms'a i ek na jednym koncie i bede gral na zmiane . Narazie wyskilluje na off ek a poexpie ms'a na bocie ( mysle ze da rade i nie bedzie z tym problemu ) a pozniej to juz z gorki ;d
zycie (solo style) ms chcesz sie pobawic z kumplami ed bo sio itp.