BBot - The best bot of the world

Full Version: Skillowanie na slimach - Paladyn
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Witajcie, chciałbym by ktoś udzielił mi pomocy z moim problem. Zacznę od zdjęcia, ukazującego problem - PROBLEM.

Czerownym kolorem zaznaczyłem zaznaczyłem parcel w którym znajdują się speary i jedzenie i tu rodzi się pytanie, jak mogę automatycznie zakładać speary z parcela do dłoni, gdy w dłoni już żadnego nie będzie i powiedzmy żeby zakładało się 12 spearów?? Jeśli ktoś wie jak pomóc, niech napiszę w miarę jasne wyjaśnienie, rozwiązanie. Oczywiście odwdzięczę się reputem.
Zaraz napiszę ci to macro.

To będzie lepsze macro bo nie sprawdza ile masz spearów tylko na bieżąco dobiera speary z parcela.
Code:
Map.Use(ID, X, Y, Z, 1)
Self.Equip.LeftHand(ID2)

ID - id parcela
ID2 - id speara
X - współrzędna x parcela
Y - współrzędna y parcela
Z - współrzędna z parcela

Ustaw auto execute every na 60000
Ok, a da się jakoś włączyć w bocie bym mógł widzieć ID itemów i współrzędne, bo nie wiem jak to sprawdzić.
Współrzędne będą jak otworzysz zakładkę CAVEBOT, a id sprawdzasz Alt+F8 i klikając look na jakiś item.
Ok, dzięki za rozwiązanie sprawy. Smile Poszły reputy, w sprawie jakiś innych skryptów mógłbym się zwróć na pw do Ciebie?
Pewnie.