BBot - The best bot of the world

Full Version: POMOCY EXPIENIE
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Sciaglem bbot i skrypty , wypakuje je do folderu , wczytuje na bbot i nie expi co jest grane ? jak wlaczyc cavebot
settings - > load - > wybierz plik do zaladowania -> cavebot -> zaznacz w prawym gornym rogu "ptaszkiem" active.

Warto jeszcze zajrzeć do zakladki "Macro" i rowniez ją aktywować.

Pozdrawiam. : )) Jezeli pomogłem -> rep+ : ))
W cavebocie sprawdz czy sa jakies wpt moze ktos wyslal ci czysty plik bez wpt Big Grin
Mam zaznaczone , ale nie rozumiem co w tym macro mam tam puste okienko i tylko do zaznaczenia auto macros enable i jak to zaznacze to dalej stoi w miejscu
(06-16-2013, 11:44 AM)pis007 Wrote: [ -> ]Mam zaznaczone , ale nie rozumiem co w tym macro mam tam puste okienko i tylko do zaznaczenia auto macros enable i jak to zaznacze to dalej stoi w miejscu

Jeżeli jest puste to nic nie zaznaczaj.
Aktywowałeś cavebota? Jest jeszcze opcja, że "zaczynasz" w złym miejscu i bot nie znajduje wpt.
(06-16-2013, 11:45 AM)Kurzu Wrote: [ -> ]
(06-16-2013, 11:44 AM)pis007 Wrote: [ -> ]Mam zaznaczone , ale nie rozumiem co w tym macro mam tam puste okienko i tylko do zaznaczenia auto macros enable i jak to zaznacze to dalej stoi w miejscu

Jeżeli jest puste to nic nie zaznaczaj.
Aktywowałeś cavebota? Jest jeszcze opcja, że "zaczynasz" w złym miejscu i bot nie znajduje wpt.

No miales racje dziekuje bardzo ci za pomoc Wink
(06-16-2013, 11:49 AM)pis007 Wrote: [ -> ]
(06-16-2013, 11:45 AM)Kurzu Wrote: [ -> ]
(06-16-2013, 11:44 AM)pis007 Wrote: [ -> ]Mam zaznaczone , ale nie rozumiem co w tym macro mam tam puste okienko i tylko do zaznaczenia auto macros enable i jak to zaznacze to dalej stoi w miejscu

Jeżeli jest puste to nic nie zaznaczaj.
Aktywowałeś cavebota? Jest jeszcze opcja, że "zaczynasz" w złym miejscu i bot nie znajduje wpt.

No miales racje dziekuje bardzo ci za pomoc Wink

Spoko, nie ma sprawy. : ))
Gdybyś mógł dać reputa, to byłbym wdzięczny : )