BBot - The best bot of the world

Full Version: Thais magician tower
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Witam, oryginał nalezy do Vbrandolt jednak jego skrypt nie wyciagal pieniedzy przy kupowaniu manasów przez co postać wracala ne respa z ta sama iloscia mp z którą wróciła Wink i jego skrypt niezbierał też kilku wartościowych itemków mi. deer,wolf,lion trophy/elven bow/ i kilka innych zostało to naprawone przezemnie postać refiluje do 30mp i wraca na resp potrzebujecie główny bp (najlepiej w bim tylko mp) i 2 a w nim kolejne.
Skrypt - Vbrandolt
Update (buy mps and good loot) - Leva

Level 25+ eq k set exp/h 15 profit 2-3k? zalezy od wartości itemków na waszym świecie a i jak wiadomo szczęście Wink
bump!
masz jakieś ss z tego expa?

Sprawdzał ktoś, czy dobrze działa ?

Dam radę tam wyjść na + na 31 lvlu knight eq : knight armor / knight legs / tower shield / warrior helmet / zaoan shoes / eppe ?
(07-04-2013, 02:38 PM)baku1212 Wrote: [ -> ]masz jakieś ss z tego expa?

Sprawdzał ktoś, czy dobrze działa ?

Dam radę tam wyjść na + na 31 lvlu knight eq : knight armor / knight legs / tower shield / warrior helmet / zaoan shoes / eppe ?

Screeny niepotrzebne dasz rade spokojnie pisalem skrypt jest dopracowany(na ile umialem) wg. mnie cacuszko w porównaniu do Vbrandolt ale w skrypcie duza zasluga jest jego a nawet wieksza;D jesli pomogla Ci moja poprawka w jego skrypce daj rep++ sciagaj i puszczaj dp

baku1212 i co jak leci?
(07-04-2013, 02:38 PM)baku1212 Wrote: [ -> ]masz jakieś ss z tego expa?

Sprawdzał ktoś, czy dobrze działa ?

Dam radę tam wyjść na + na 31 lvlu knight eq : knight armor / knight legs / tower shield / warrior helmet / zaoan shoes / eppe ?

Działa dobrze Smile
Dzieki jesli mozna reputki Smile
Scrypt jest Bradzo dobry dzieki !Licze na więcej.Pozdro xD[/size]
Bump;D Dzieki za repki i kommenty
BUMP!
Scrypt bardzo dobry Smile Testowany przez 10h i wszystko bardzo dobrze Smile
(07-06-2013, 11:11 AM)baku1212 Wrote: [ -> ]Scrypt bardzo dobry Smile Testowany przez 10h i wszystko bardzo dobrze Smile

Dzieki bakuWink
Jak wydłubie jakiegoś chara ze stamina to puszcze dzis od save na 24h a jak nie bd nigdzie wolnej staminy to za 3 dni przetestuje
bump!