BBot - The best bot of the world

Full Version: POH - Giant Spiders 101% AFK!
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Hi, id like to show you Giant Spiders POH 101% AFK script, with refiler, depositer and seller with you'r own customisation.

Script is maden for knights 110+
With EQ:
[Image: 2rfpo5s.png]
Skills: 90/85 (recommended)

There is:
Experience: 75k exp/h (with premium stamina 100+k exp/h)
Cash: 8-10k from beginning to refill.
Cash in loot (items): 10-40k from beginning to refill.
Avarange refill time: 1.20h

BP settings:
  1. Main BP,
  2. Loot BP,
  3. Cash BP,

In depot you need to have something like 30BP. Ready to open one by one.

Customisation bot!
Advenced Tools > Variables
[Image: dqri0w.jpg]
You have to change godp from 0 to 1 if you want to skip seller!
Dont forgot to change Looter! Bot dropping Plate Armor, Plate Legs, Steel Helmet and Two-handed Sword at the floor!
Automation Tools > Looter > Configure lootable items

Bot is doing in city:
  • depositing all items,
  • buying 350 MP
  • buying 50 GHP

You need at start in bank 27k!
350 MP cost - 17.5k
50 GHP cost - 9.5k


Bot is doing at spot:
  • Alarm when player with skull on screen,
  • Alarm when attacked by player,
  • Alarm when MP lower than 30 (helpfull when some1 blocked you and wasting)
  • Auto Exori, when attacked by 3 or more creatures,
  • Auto Mount.

Rep+ me if I've helped you Smile
Polecam skrypty Seekena Wink działaja świetnie
Any other opinions?
Rep+ :-)

Niestety nie wiem z jakiego powodu, skrypt zacina mi się jako jedyny :3
No nic, zobaczymy ^^
(07-28-2013, 12:05 PM)Hope Wrote: [ -> ]Rep+ :-)

Niestety nie wiem z jakiego powodu, skrypt zacina mi się jako jedyny :3
No nic, zobaczymy ^^

W jakim miejscu?
Zaraz coś poradzimy Smile
a dal bys rade zrobic to pod rp?Smile
(07-28-2013, 11:42 PM)karpik8cfc Wrote: [ -> ]a dal bys rade zrobic to pod rp?Smile

Zależy co byś chciał na nim mieć? Jakieś kupowanie royal spearow czy coś? Bo samo ustawienie dystansu miedzy postacią a potworem to nie problem ;p
(07-29-2013, 12:15 PM)Seeken Wrote: [ -> ]
(07-28-2013, 11:42 PM)karpik8cfc Wrote: [ -> ]a dal bys rade zrobic to pod rp?Smile

Zależy co byś chciał na nim mieć? Jakieś kupowanie royal spearow czy coś? Bo samo ustawienie dystansu miedzy postacią a potworem to nie problem ;p

no np by kupowal rsy w dowolnym miescie pacc Smilewybor miasta nalezy do ciebie aby dzialal Smile
(07-29-2013, 05:28 PM)karpik8cfc Wrote: [ -> ]
(07-29-2013, 12:15 PM)Seeken Wrote: [ -> ]
(07-28-2013, 11:42 PM)karpik8cfc Wrote: [ -> ]a dal bys rade zrobic to pod rp?Smile

Zależy co byś chciał na nim mieć? Jakieś kupowanie royal spearow czy coś? Bo samo ustawienie dystansu miedzy postacią a potworem to nie problem ;p

no np by kupowal rsy w dowolnym miescie pacc Smilewybor miasta nalezy do ciebie aby dzialal Smile

Jeśli możesz napisz mi na maila [email protected] ile miałby kupować RS'ów, SMP, SHP czy co i jak. Postaram się zrobić skrypt na dniach.
Dlaczego jak go uruchamiam otwiera mi się okienko ze zmiana outfitu i nic nie moge zrobić i nie wyłączy się ?
(08-01-2013, 10:40 AM)Pikus Wrote: [ -> ]Dlaczego jak go uruchamiam otwiera mi się okienko ze zmiana outfitu i nic nie moge zrobić i nie wyłączy się ?

Macro jest ustawione
wejdz po kolei:
Advanced tools --> macros --> usuń auto mount i dopiero zaznacz auto macros enabled
(08-01-2013, 11:17 AM)ociep02 Wrote: [ -> ]
(08-01-2013, 10:40 AM)Pikus Wrote: [ -> ]Dlaczego jak go uruchamiam otwiera mi się okienko ze zmiana outfitu i nic nie moge zrobić i nie wyłączy się ?

Macro jest ustawione
wejdz po kolei:
Advanced tools --> macros --> usuń auto mount i dopiero zaznacz auto macros enabled

Postąp zgodnie z instrukcją kolegi.
Rep+ za pomoc Smile
Bot jak kumpuje GHP to zamykaja sie 2 bp na cash i na lota i potem juz się nie otwieraja ;/
no funciona :/
Seeken, mam prośbe. Mógłbys mi zrobić skrypta na gs yalahar? 300 mp 50 ghp. nie zbierał p armorów legów two handedów ? ;d

Seeken, mam prośbe. Mógłbys mi zrobić skrypta na gs yalahar? 300 mp 50 ghp. nie zbierał p armorów legów two handedów ? ;d
Bot i tak wraca się do miasta za każdym razem gdy obejdzie raz respa... Jakaś rada??
Fajnie by było jakbyś zrobił, że bot ucieka do temple na pohu jak ktoś go bije. No i trochę szkoda, że nie chodzi na te dragi na zachodzie Pohu.
A poza tym, warto dodać w Killerze Wasp z priority Avoid. Raz mnie waspy otoczyły.
(08-02-2013, 10:47 AM)Popej Wrote: [ -> ]Bot jak kumpuje GHP to zamykaja sie 2 bp na cash i na lota i potem juz się nie otwieraja ;/

Set the opening of Bishop, or add to cavboota reset bacpaka
ustaw sobie otwieranie bp, ewentualnie dodaj do cavboota reset bacpaka

(08-28-2013, 11:45 AM)Pinio Wrote: [ -> ]Fajnie by było jakbyś zrobił, że bot ucieka do temple na pohu jak ktoś go bije. No i trochę szkoda, że nie chodzi na te dragi na zachodzie Pohu.
A poza tym, warto dodać w Killerze Wasp z priority Avoid. Raz mnie waspy otoczyły.


the kiler and loot can be added for yourself without any problem so it is not a problem,
and the usual attack marked the kilerze and so although they are not attacking mobs in this task but if one dmg and if straps




what the PK is already a bigger problem
you need to set the macro which zatrzymywało to cavboota and flew to the temple, however, there is a problem with the seats because there will always be at the same distance
if anyone has an idea how to do it let them write.


w kilerze i loot mozna samemu dodawac bez problemu tak więc nie jest to problem,
a zwykly atak zaznaczony w kilerze i tak zaatakuje choc nie sa dodane moby jesli ten zada choć 1 dmg oraz jeśli zostanie strapowany

co do PK jest juz większy problem
trzeba by ustawić macro ktore zatrzymywało by cavboota i lecialo do temple jednak pojawi sie problem z miejscami gdyż nie zawsze bedzie w tej samej odleglosci
jesli ma ktoś pomysł jak to zrobić niech napisze.
(08-22-2013, 01:39 PM)Andej Wrote: [ -> ]Bot i tak wraca się do miasta za każdym razem gdy obejdzie raz respa... Jakaś rada??

A jakim lvlem biegasz po respie? Najwidoczniej przeskakuje CheckLabel, chodź nie powinien tego robić.