BBot - The best bot of the world

Full Version: Script list!
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Siemano wszystkim, chce wrzucic scrypty na forum ktore sam uzywam i wiem ze dzialaja w 101%
sa to m.in:

[EK] Salamander Cave Venore 101%
Mozna bocic od 8 lvl w p secie, potow nie trzeba kupowac sam wynosi z expa, mi exp dochodzil do 25k/h przy skillach 80/75 na 8 lvl

[EK] Yalahar - Mutated Humans 101% CASH MAKER .bbot.bbot
tutaj moge powiedziec ze bardzo dobry scrypt na zbieranie kasy ja stawialem tutaj od 40 lvl z skillsami 77/73 w k secie i demonce exp ok 35-50k/h zalezy ile ludzi jest na respie kasy wynosil ok 8-10k/h

[RP] Piraty Yala 101%
Postawilem tutaj na jedna noc swojego 137 pallka i bylem bardzo zadowolony bot ani razu sie nie zacial ani nic a przez noc ubil mi 2.5k piratow

Cyclopolis -2 -3 RP 101%
Ja tutaj stawialem swojego 30 pallka w k secie i mms skills 85/70 i bardzoi fajnie exp leci

droga kazoo-venore
wystarczy odpalic w kazoo dp i dojdziemy do dp w veno, po drodze ubija tylko te potworki ktore moga go przyblokowac, bo wiadomo droga przez kazoo jest wąska

droga venore-kazoo
podobnie jak wyzej

Jesli pobieracie i smiga wam bocik plx repucik
PS: Mam wpt dla RP 101% AFK na port hope corymsy na prawde super scrypcik nie zacina sie ani nic wszystko kupuje jak nalezy sam tu poce pallkiem 130 idealny scrypt do robienia kasy, lata po wszystkich poziomach
PRICE: 300K GALANA
Już nic Wink
(07-24-2013, 09:00 PM)zioom8 Wrote: [ -> ]Nie pobierac!!!! Nie pobierajcie nigdy z serwisów zewnętrznych!!!

Do autora, albo wkleisz to w attachment z forum, albo poleci banik.

jestem nowy ;p sproboje to wkleic jakos

(07-25-2013, 09:39 AM)dariuszz2013 Wrote: [ -> ]
(07-24-2013, 09:00 PM)zioom8 Wrote: [ -> ]Nie pobierac!!!! Nie pobierajcie nigdy z serwisów zewnętrznych!!!

Do autora, albo wkleisz to w attachment z forum, albo poleci banik.

jestem nowy ;p sproboje to wkleic jakos

ok zmienione ;]
Zaczynacie pobierac zadnych repucikow ani komentarzy Sad Nie bede wiecej wstawial zadnych scryptow 100% afk
posiadam nowy - 101% RP yalahar lewa strona necro i hero dla pallka 100+ ale nie dam bo nie mam zadnych reputow od was...wzuce jak zobacze reputy
(07-30-2013, 07:09 PM)dariuszz2013 Wrote: [ -> ]posiadam nowy - 101% RP yalahar lewa strona necro i hero dla pallka 100+ ale nie dam bo nie mam zadnych reputow od was...wzuce jak zobacze reputy

nie wrzucisz bo nie zgodzilem sie na udostepnienie mojego skryptu na forum Smile to moja robota , ok zaplaciles za niego ale rozdaj go kumplom a nie ludziom na forum.. -.-
(07-30-2013, 07:49 PM)[email protected] Wrote: [ -> ]
(07-30-2013, 07:09 PM)dariuszz2013 Wrote: [ -> ]posiadam nowy - 101% RP yalahar lewa strona necro i hero dla pallka 100+ ale nie dam bo nie mam zadnych reputow od was...wzuce jak zobacze reputy

nie wrzucisz bo nie zgodzilem sie na udostepnienie mojego skryptu na forum Smile to moja robota , ok zaplaciles za niego ale rozdaj go kumplom a nie ludziom na forum.. -.-

oj tam xd zalezy od reputow ;]