BBot - The best bot of the world

Full Version: [Sorc] Project <3
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Witam
Przedstawiam wam mój projekt który zacząłem od wczoraj. Boconą postacią jest Sorcer na świecie PVP. Celem mojej podróży jest wyexpienie 35lvl na facc i wbicie 30mlvl, a potem zakup Pacc i dalsze PG. Nie będę zanudzał i puszcze w obieg kilka Screenów.
Ps. Jeśli ktoś bd chciał podrzuce jakieś wpt jak was zainteresują. WPT przerabiam z forum ;]
Mile widziane Reputy ;]
MLVL
[Image: 2d1rapy.jpg]
[Image: 2yl1ydi.jpg]
[Image: 29kq7op.jpg]
[Image: 2wexqad.jpg]
LVL
[Image: 6gbi9h.jpg]


Ps. Później wrzuce reszte aktualnie jest 18lvl więc nieche mi się uploadować zdjęć
Czekam na więcej, na pewno będę obserwował Twoje postępy w grze magiem. Powodzenia w projekcie i zachęcam do częstych update Smile
(09-12-2013, 05:14 PM)Brodaty Wrote: [ -> ]Czekam na więcej, na pewno będę obserwował Twoje postępy w grze magiem. Powodzenia w projekcie i zachęcam do częstych update Smile

Dziękuje za Komentarz =]

Kolejne Lvl


[Image: qri07o.jpg]
[Image: 14lc15.jpg]
[Image: 9kvyhx.jpg]
[Image: npnz3m.jpg]

Około 23 jak bd kończył expa wrzuce reszte fotek i stan postaci ;]
Cya
BUMP
Bez komentów nie ma FOT =[
Niezły projekt. Jednak skłaniałbym się do bicia z miecza/toporu/maczugi, aby oszczędzić manę. Wybociłem tak 3x 50lvle na faccu na Salamandrach/Dwarfach. W sam raz do pk Smile Na 45lvlu kazdy char miał +-40mlvl. Wbijasz 30 i idziesz na dwarfy z fire swordem a soldiery bijesz też z min flama albo po prostu same salamandry, jednak mlvl może być mniejszy.
(09-12-2013, 07:23 PM)kamill Wrote: [ -> ]Niezły projekt. Jednak skłaniałbym się do bicia z miecza/toporu/maczugi, aby oszczędzić manę. Wybociłem tak 3x 50lvle na faccu na Salamandrach/Dwarfach. W sam raz do pk Smile Na 45lvlu kazdy char miał +-40mlvl. Wbijasz 30 i idziesz na dwarfy z fire swordem a soldiery bijesz też z min flama albo po prostu same salamandry, jednak mlvl może być mniejszy.

Bije z serpent sworda ;]

Lvl:
[Image: x2jk92.jpg]
[Image: 30hr8et.jpg]
[Image: 2vn2qkw.jpg]
[Image: 5p28f8.jpg]


Sword Fighting:


[Image: 34ebvbp.jpg]

Shield:

[Image: 2utt98x.jpg]
Dawaj dalej zdjecia opisy !!! Bo bedziesz mial hunta ode mnie na serwie .
Groźba zawsze działa ?Smile Bo mam z 10 kk na sell xD
@Kibol
Nie wiesz gdzie gram :p
Wieczorem cos wrzuce bo osatnio nie mialem czasu
English, please.
Yeah better do project in english because someone can close this topic ;]
it's screenshot so idk why u need here engilsh but it's not my problem ;d
(09-18-2013, 02:54 PM)Kajtek Wrote: [ -> ]it's screenshot so idk why u need here engilsh but it's not my problem ;d

They are talking in another language, when only allowed English, rules.