BBot - The best bot of the world

Full Version: FullCheckLabel - pomoc
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Mam prosbe a mianowicie mogłby ktois wytlumaczyc o co chodzi ztym FullCheckLabel??
Ta funkcja sprawdza czy sa spelnione warunki i przekierowuje je na odpowiedni Label?
Jesli mam racje to co nalezy wpisac w tych rubrykach:
Code: funkcje do spelnienia ??
Label on Full: Jesli spelnia warunki idzie do tego labela??
Else: Jesli warunki sie nie zgadzaja to idzie do tego labela?

Jesli sie myle prosze mnie poprawic..
Chcialbym aby Sprawdzilo mi czy:
-mam wiecej niz 15 small stonow w lewej rece.
-mam wiecej niz 5 health potionow
-mam wiecej niz 1 jajko(egg)

Jesli mam idzie dalej do labela "exp"
Jesli nie mam ktoregos z wymienionych itemow idzie do labela "depo"

Pomoze ktos?
Daj mi chwile ponieważ muszę przetestować i może ci pomogę lecz nie obiecuje. Ogarne all to dam znać tutaj.
ODSWIEZAM !
Macro (x y z:100 Self.UnEquip.LeftHand(ID bp) Misc.ItemCountEx(ID ss)>15 Self.Equip.LeftHand(ID ss) Self.Capacity>=100 Misc.ItemCountEx(ID hp)>5 Misc.ItemCountEx(ID egg)>1 CaveBot.GoLabel(exp))

Macro (x y z:100 Self.Equip.LeftHand(ID Item))
(04-10-2012, 02:52 PM)spiff26 Wrote: [ -> ]Należy dodać "Self.Equip.LeftHand (id ss)" Na początku etykiecie "EXP"

Mogłys to jakos blizej wytlumaczyc ?
Zaktualizowano post, można korzystać tak jak jest.
W item ID położyć ID z bronią, z którym będzie opuścić jaskinię (np. miecz)

Przypominając, że "x y z" to pozycja, w której będzie to sprawdzić.
nie wiem czy dobrze mnie zrozumiales. Chce zeby:
-sprawdzil czy mam wiecej niz 15 Small Stonow ( smallstony sa w lewej rece i nei wiem czyt je bedzie liczyl z Misc.ItemCountEx)
-czy mam wiecej niz 1 jajko
-czy mam wiecej niz 5 healthpotion
Jesli all sie zgadza idzie do nastepnej pozycji jesli nie to idzie do labela 'depo'
Rozumiem.

"Macro" wykonuje następujące czynności: Jeśli masz ponad 15 ss, ponad 100 cap, ponad 5 HP i więcej niż jajko" idzie do exp etykiet. Jeżeli którykolwiek z kontroli jest fałszywe to nie pro exp etykiet on będzie kontynuować waypoint. Wtedy będzie można umieścić ten macro po uprzednim uruchomieniu cave wszystko dlatego, że po uruchomieniu cave wszystko wprowadzić te dwie makra i udaje się do dp lub kupować hp lub kupić jajko.

Zasugerowałem drugi macro, ponieważ może się zdarzyć pojawiać bixos podczas wyjść, to trzeba coś ich zaatakować.
kiedy wpisze " Self.UnEquip.LeftHand(bag)" bot przenosi mi z lewej reki kamienie do baga ale robi to po 1 kamieniu.. da rade to zrobic aby przenosil wszystkie naraz?
ODSWIEZAM !
Przykro mi, nie wiem.

Cóż, alternatywa znalazłem to:
Macro (x y z:100 Self.Inventory.LeftHand=1781 Self.Capacity>=100 Misc.ItemCountEx(ID hp)>5 Misc.ItemCountEx(ID egg)>1 CaveBot.GoLabel(exp))

1000 {Equip sword} Self.Inventory.LeftHand=0 Self.Equip.LeftHand(ID sword)

Ale w tym przypadku, to po prostu wychodzi z cave po zakończeniu wszystkich ss, a nie wtedy, gdy mniej niż 15.


Wtedy staram się zrobić "makro" w celu sprawdzenia prawidłowo na "'ss