BBot - The best bot of the world

Full Version: Nie zawsze zbiera loota.
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Witam. Mam problem taki jak już zauważyliście w temacie Smile poprostu bot nie zawsze zbiera loota.. czasami zabije np. takiego rata i nie zbiera z niego loota, tylko idzie dalej.. wie ktoś może dlaczego tak jest? Można temu jakoś zaradzić? był taki temat, ale nikt nie dodał jakiejś pomocnej odpowiedzi.. może teraz mógłby ktoś pomóc? Pozdrawiam.Big Grin
Też tak mam. Nie da się nic z tym zrobić ;/
Eh, szkoda! zapewnie w przyszłych aktualizacjach będzie jakaś korekta Big Grin. Zauważyłem jeszcze jedną dość denerwującą rzecz, często kiedy puszczam postać na expienie, co jakiś czas wyłącza mu sie auto-follow i nie biega za mobami Tongue musze manualnie włączać wtedy auto-follow jeszcze raz Big Grin ma ktoś tak? Czy może poprostu ja coś źle robie?Big Grin
tak i każdy tak ma. Czasami nie otwiera potwora po zabiciu i często zmienia się z Auto-Follow na normal Smile i z tym nic się nie da zrobić to błędy bota ;]
No cóż, trudnoSmile pozostaje czekać na coraz to nowsze wersje bez tych błędów Tongue. Dzieki za udzielanie się w temacie Big Grin
To nie są błędy bota. Jeżeli chcecie, aby bot był 99% niewykrywalny to musi tak zostać.
(04-12-2012, 06:03 PM)Skoczek Wrote: [ -> ]Eh, szkoda! zapewnie w przyszłych aktualizacjach będzie jakaś korekta Big Grin. Zauważyłem jeszcze jedną dość denerwującą rzecz, często kiedy puszczam postać na expienie, co jakiś czas wyłącza mu sie auto-follow i nie biega za mobami Tongue musze manualnie włączać wtedy auto-follow jeszcze raz Big Grin ma ktoś tak? Czy może poprostu ja coś źle robie?Big Grin

wez opcje tibi>general>odznacz auto chese off
(04-12-2012, 10:05 PM)kilonek Wrote: [ -> ]To nie są błędy bota. Jeżeli chcecie, aby bot był 99% niewykrywalny to musi tak zostać.


Stary co ty piszesz ? Bot jest niewykrywalny w około 90-95% a te bugi da się naprawić więć nie pierdol tutaj głupot że musi tak zostać. Nic tak nie musi zostać bo co jak naprawią te Błędy to wszyscy dostaniemy bany ? bo jak to twoim tokiem myślenia jest "Musi tak być bo inaczej Bot będzie wykrywalny" Nic tak nie musi być tylko Mega musiałby chwile przy tym posiedzieć popatrzeć po skryptach/hotach co jest zle... I nie wprowadzaj ludzi w błąd. Wszystko da się naprawić a bbot będzie nadal niewykrywalny.
Jest sposób na rozwiazanie tego problemu, wszystko jest opisane w tym linku:
http://forums.bmega.net/showthread.php?t...ght=looter
Poprostu w killerze jak dodajecie potworka musicie zaznaczyc after attack i wpisac takie oto makro:
1000 {Force loot} Cavebot.Stop Killer.Stop Macro.Wait(1300) Cavebot.Start Killer.Start
O, widze że jednak jest rozwiązanie Big Grin Nie mam na razie jak to sprawdzić, więc sprawdze wieczorem Tongue.
Powiem wam ze sprawdzilem to macro, i niemoge sie bez niego obyc teraz. Otwiera 97% cial na okolo 12h hunta, wiec daje to zajebiste rezultaty tak naprawde. Polecam kazdemu bo pozwala zarobic 35% wiecej niz bez tej opcji.

Dzieki Mistrzu, zajebista wstawka!
Sorki, że nie odpisywałem musiałem poskillować i dopiero teraz sprawdziłem macro. Macro działa jak najbardzije dobrze, co wam już sam matteq napisał.. lecz teraz jest problem z auto-followem, da rade to jakoś naprawić? czy naprawdę nie ma żadnego sposobu..

edit: poradziłem sobie z problemem auto-follow. Należy odznaczyć w opcjach "auto chase off" Smile.