BBot - The best bot of the world

Full Version: Killer
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
jak ustawić w kilerze zeby bił minotaury z exori frigo co i jak prosze opisać
W tym celu zostala stworzona funkcja: Attack Sequences

1. Automation Tools —> Killer —> Attack Sequences

2. Attack Sequence: wpisujesz nazwe np. Exori Frigo Minotaurs
3. Required Mana: wymagana mana do uzycia czaru
4. Target HP Range 0 to 100: uzywa czaru w zaleznosci ile sobie hp ustawisz w procentach, nie wiem na ilu ucieka np. DL, pewnie okolo 15%, w takim przypadku ustawiasz 0 to 15
5. Wait !: to ilosc czasu jaka ma czekac po uzyciu czaru/runy, zeby nie spamowal caly czas, nei wiem czy w sekundach czy milisekundach, sam musisz sprawdzic
6. Spell $Confusedlowa inkantacji, np. exori frigo
7. Po ustawieniu wszystkiego i zapisaniu wchodzisz w Killer —> New Target —> i teraz w opcji Attack mozesz wybrac swoja sekwencje atakow
coś mi to nie działa
(06-03-2012, 01:42 PM)Maxmage Wrote: [ -> ]coś mi to nie działa

cos zle ustawiles
a możesz mi poprawic targeting w skrypcie na watery, wszystko z exori vis.
(06-04-2012, 03:24 AM)Maxmage Wrote: [ -> ]a możesz mi poprawic targeting w skrypcie na watery, wszystko z exori vis.
sory ale nie działa :/
(06-04-2012, 02:05 PM)Maxmage Wrote: [ -> ]sory ale nie działa :/

Faktycznie, nie dziala - moj blad, teraz powinno dzialac.
nie atakuje dalej coś nie tak jest :/
(06-07-2012, 07:38 AM)Maxmage Wrote: [ -> ]nie atakuje dalej coś nie tak jest :/

teraz musi dzialac, wtedy w Wait podalem wartosc w milisekundach, a z tutorialu wynika, ze wartosc powinna byc podana w sekundach, mozliwe, ze to dlatego nei dzialalo
Długo musiałem rozkminiać jak to działa i okazało sie, że to liczy właśnie w milisekundach