BBot - The best bot of the world

Full Version: 80 Pall FACC Skrypty
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Yo
Szukam jakiegoś skrypta dla palla 80, 81/63, pset, po hacku więc dużo kasy nie ma.
Szukałem na forum, lecz nic nie znalazłem, jedynie skrypty na 10-20lvl, albo PACC.
Może ma ktoś skrypt na DLair Venore, albo gdzieś.
obkupujesz potki royal spirki, klikasz w cavebocie learn biegasz po pohu robisz proste wpt, robisz targeting i masz skrypt taki na ktorym wiesz ze nikt nie bedzie biegac oprócz ciebie polecamSmile
Bump.
na facc kupowane Royal spearki ? ;d ciekawe Smile


Kup pacc bo nie zrobisz godnego uwagi skrypta na pallka :O
^ Chociażby guardy / nowe dwarfy / drillwormy / dlair carlin / corymy facc / .

\/ już się robi.
tak to zrób sobie na zwykłe speary i wracaj po 20 minutach expa po kolejne 30 spearów :]
Może być że wyciąga z DP speary, bo mam np. dobre 300, i można dokupować na AH albo chociaz od kumpli. Z zwyklymi spearami sie nie oplaca bawic, lepiej tak zeby z DP RSy wyciagalo.

Ale milo ze ktos sie zainteresowal tematem Smile
Na pewno wiele osob z tego skorzysta.
Nie da się wyciągać spearów z depo, nie ma takiej możliwości.
No to słabo ;(
Trzeba będzie się zadowolic normalnymi spearami.
Moze ktos cos ogarnac ? Wink
Ktoś napisał że się tego podejmie i od tego czasu cicho, a ten skrypt bardzo by mi sie przydał - i nie tylko mi pewnie.
ja napisałem do gogola, lol
Czyli sie nie doczekam skryptu ;(
Slabo.
Prosze, oto wszystko czego potrzebujesz: http://forums.bmega.net/search.php

Rolleyes
Prosze Cie, myslisz ze nie szukalem ?
Niedosc ze jest malo skryptow na Palla to jeszcze 90% PACC, a 10% na jakies 20lvl.
Umiem korzystac z wyszukiwarki Smile
a czego ty sie spodziewasz za 11zl miesiecznie?

na drille bbota niestety nie da sie postawic gdyz bot zajebiscie ucieka przed tymi drilami Big Grin


tego pala mozesz jedynie postawic na swamp trole i bic z fire sworda ...

+ bbot dla pala 1/10