BBot - The best bot of the world

Full Version: Chodzenie po ogniach
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Witam jak w temacie. Mam problem, poniewaz bot nie chodzi mi po ogniach rzuconych przez dli, nie wynajduje drogi -.- ciskam te ** walk over, probowalem rowniez walk avoid a ten nadal swoje. Prosze o pomoc Wink
Też mam z tym problem i niestety przez to nie moge bocić na mojej ulubionej miejscówce na dlach... Pamiętam ,że kiedyś w starszej wersji bbota zaznaczało sie ,żeby chodził po fieldach i działało. Od kilku 'świetnych' updatów bbota ta opcja przestała działać a co najlepsze bmega nadal tego nie naprawili...
też mam podobny problem, próbowałem zedytować plik tibia.dat programem noxitems lecz mam błąd i nie wiem czym on może być spowodowany.. treść błędu to "Read beyond end of file". może wam jednak się uda przy pomocy tego programu, pozdrawiam
Fields: Walk Over w Cavebocie dziala tylko i wylacznie do chodzenia, jesli uzywacie Auto-Chase to wtedy klient Tibii uzywa wbudowanej funkcji, ktora nie umozliwia przechodzenia przez fire/energy/poison/etc fieldy podczas atakowania.

Jesli chcecie aby bot chodzil np. za DL'em, nawet po fire bombach to wejdzcie w Killer i dodajcie go na nowo do listy ustawiajac Distance: 1, wtedy bot uzywa wlasnego algorytmu do biegania za stowrkami, ale o ile sie nie myle Auto-Chase musi byc wylaczone aby wszystko dzialalo poprawnie.